Kim Milyoner Olmak İster 793. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

/ 16 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 793. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 793. bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 15 Aralık yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

 

Kim Milyoner Olmak İster 793. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Doruk Atay Kimdir?

Doruk Atay, 18 yaşında Ankara’dan geliyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler okuyor. Liseye kadar Ankara’da yaşayan ve doğma büyüme Ankara’lı olan Doruk Atay, yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Merve Karataş Kimdir?

Merve Karataş, 22 yaşında. Gazi Üniversitersitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisi. Aslen Samsunlu olan Merve Karataş Ankara’da yaşıyor. 2 kız kardeşi olan Merve Karataş yarışmaya annesi ve kız kardeşi ile gelmiş. Merve Karataş Kim milyoner olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi 1000 tl ile ayrıldı.

 

Selahattin Görkem Kimdir?

Selahattin Görkem, 73 yaşında emekli. Yarışmaya Küçükçekmece’den katılıyor. 39 yıl serbest avukatlık yapan Selahattin Görkem 11 yıldır emekli ve iş yapmıyor. 18 yaşına kadar Ankara Şereflikoçhisar İnebeyli köyünde olduğunu dile getiren Selahattin Görkem ortaokulda olan bir şiir yarışmasında dereceye girdikten sonra kendisine hediye edilen kitabın kendisine kitap okuma alışkanlığı kazandırdığını ve şuan kitap okumayı çok sevdiğini dile getirdi. Selahattin Görkem Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı diyorsanız tam 30000 tl kazandı.

 

 

Pelin Kabadayı Kimdir?

Pelin Kabadayı, gazeteci. Yıllar öncesinde Murat Yıldırım’ın Suskunlar dizisinde oynadığı dönemde ropörtaj yaptığını dile getiren Pelin Kabadayı daha sonra Tv ekranlarında çalıştığını magazin programında sunuculuk yaptığını dile getirdi. Yarışmaya üniversiteden en yakın arkadaşı ile gelen Pelin Kabadayı yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Aykun Murat Alan Kimdir?

Aykun Murat Alan, İstanbul’dan katılıyor. Ulusal bir halkla ilişkiler şirketinin sahibi olduğunu söyleyen Aykun Murat Alan yarışmaya nişanlısı ve ekip arkadaşıyla gelmiş. Aykun Murat Alan Kim milyoner olmak ister yarışmasından 5000 tl kazandı.

 

Aydın Gökşın Kimdir?

Aydın Gökşın, 26 yaşında. Aydın Adnan Menderes Tıp Fakültesi mezunu. Ankara’da acil doktoru. Aslen Diyarbakır’lı. Hobi olarak sosyal medya ile ilgilendiğini dile getiren Aydın Gökşın yarışmaya sosyal medyadan yeni tanıştığı arkadaşı ile gelmiş. Aydın Gökşın 30000 lira kazandı.

 

Filiz Ceylaner Kimdir?

Filiz Ceylaner, sınıf öğretmeni. Yarışmaya oğlu ile gelen yarışmacı kendini aradıklarında vazgeçtiğini ancak oğlunun çok istediği için geldiğini dile getirdi. Filiz Ceylaner yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Tuncay Akal Kimdir?

Tuncay Akal, Kocaeli İzmit’te yaşıyor. Evli ve 3 çocuk sahibi. Ön muhasebe ve insan kaynakları departmanında çalışıyor. Tuncay Akal yarışmaya akademisyen arkadaşı ile gelmiş. Tuncak Akal kim milyoner olmak ister yarışmasından 1000 tl teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 793. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 15 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 793. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz pazartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 10 Aralık Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.Benzer Konular