Kim Milyoner Olmak İster 796. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

/ 25 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 796. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 796. bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster 24 Aralık Pazartesi Yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor. Dilerseniz hep beraber Kim Milyoner Olmak İster 24 Aralık Pazartesi Yarışmacılarını tanıyalım. Bakalım yarışmacılar aslen nereli? kaç lira kazandı? hangi üniversiteden mezun? kaç yaşında?

 

Kim Milyoner Olmak İster 796. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Sadık Savurtaş Kimdir? Sadık Savurtaş, Kocaeli Eseler köyünden geliyor. Köy muhtarı. 4 çocuk babası olan Sadık Savurtaş çiftçilikle meşgul. Sadık Savurtaş eşi ve damadıyla gelmiş. Sadık Savurtaş maalesef teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

 

Nilay Yılmaz Kimdir?

Nilay Yılmaz, 23 yaşında. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Spor Bilimleri fakültesi öğrencisi. Çift anadal yapan Nilay Yılmaz, spor yöneticiliği ve antrenörlük üzerine eğitim görüyor. Tenis ile ilgileniyor. Yarışmaya annesi ve babası ile katılan Nilay Yılmaz kaç lira kazandı derseniz 7500 tl ile ayrıldı. 

 

Murat Akçay Kimdir?

Murat Akçay, 1971 Erzurum Oltu doğumlu. Anne ve babasının memur olması nedeniyle Türkiye’nin değişik şehirlerini gördüğünü belirten Murat Akçay bekar bir baba. 1 kızı olan Murat Akçay yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Buse Yıldırım Kimdir?

Buse Yıldırım, 21 yaşında. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Veteriner Hekimliği okuyor. Babası Gaziantep annesi Edirneli olan Buse Yıldırım doğma büyüme İstanbullu. 2,5 senedir kaykay kayan Buse Yıldırım yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Sude Yayla Kimdir?

Sude Yayla, 18 yaşında. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinden Mezun. Resim bölümü okuyan Sude Yayla aslen Giresunlu. Üniversite sınavına hazırlanan Sude Yayla yarışmadan 15000 lira kazandı.

 

Emre Çil Kimdir?

Emre Çil, 29 yaşında İstanbul’dan katılıyor. Reklam yazarı olan Emre Çil reklam filmleri yazıyor. Yakın arkadaşları ile yarışmaya gelen Emre Çil yarışmadan öncelikle eğlenerek ayrılmak istediğini ama beklentileri de karşılamak istediğini söylüyor. Yarışmacı teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Zeynep Merve Erdoğan Kimdir?

Zeynep Merve Erdoğan, 26 yaşında ve Sivaslı. Tuzla’da Dede Korkut İlköğretim okulunda görev yapan Zeynep Merve Erdoğan müzik öğretmeni. Yarışmaya eşi ile birlikte gelen Zeynep Merve Erdoğan yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Elif Bıçakçıoğlu Kimdir?

Elif Bıçakçıoğlu, 32 yaşında ve İstanbul’dan katılıyor. 4.5 yaşında bir kızı olan Elif Bıçakçıoğlu kızının şansına inanarak katılmış. Sadri Alışık Tiyatrosundan oyunculuk eğitimi alan Elif Bıçakçıoğlu 8 senedir podyum mankenliği yapıyor. Elif Bıçakçıoğlu kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz tam 30000 TL kazandı.

 

Hasan Gök Kimdir?

Hasan Gök, 20 yaşında. Anadolu Üniversitesinde Spor Yönetimi okuyor. Aynı zamanda turizmi olan Hasan Gök Bodrum’da animasyon işiyle uğraşıyor. Turizm otelcilik lisesi mezunu olan yarışmacı staj için gittiği Bodrum’da 5 yıldır çalışıyor. 1 milyonu almayı hedeflediğini söyleyen Hasan Gök yarışmadan 7500 TL ile ayrıldı.

 

Songül Özgen Kimdir?

Songül Özgen, Ankara’dan geliyor. 42 yıllık öğretmen olan Songül Özgen Konya Kız ilköğretmen mezunu. 7 yıl Konya, 23 yıl Diyarbakır ve 12 yıl Ankara’da sınıf öğretmenliği yapmış olan Songül Özgen şuan emekli. Yarışmaya kız kardeşi ve kızı ile katılan yarışmacı teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Burak Ekmekçi Kimdir?

Burak Ekmekçi, 29 yaşında İstanbul’da yaşıyor. Müzik öğretmenliği yapıyor. Bir Üniversitede ders veren aynı zamanda Kadıköy Gençlik Sanat Merkezinde bağlama öğretmenliği yapan Burak Ekmekçi yarışmaya iş arkadaşı ile gelmiş. Burak Ekmekçi yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 796. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 24 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 796. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz cumartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 22 Aralık Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.