Kim Milyoner Olmak İster 797. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

/ 30 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 797. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 797. bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster 29 Aralık Cumartesi Yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor. Dilerseniz hep beraber Kim Milyoner Olmak İster 29 Aralık Cumartesi Yarışmacılarını tanıyalım. Bakalım yarışmacılar aslen nereli? kaç lira kazandı? hangi üniversiteden mezun? kaç yaşında?

Kim milyoner olmak ister 29 Aralık bölümü

 

Kim Milyoner Olmak İster 797. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Burhan Dişlioğlu Kimdir? Burhan Dişlioğlu, 1971 İstanbul doğumlu. Aslen Yozgatlı olan Burhan Dişlioğlu şuan Edirne’de yaşıyor. Evli ve 2 kızı olan Burhan Dişlioğlu tatlıcılık yapıyor.Yaptığı “Hayrabolu Peynir Tatlısı” çok meşhur olduğu söylenen yarışmacı Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı hemen söyleyelim maalesef 1000 tl teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

Berivan Edebali Kimdir? Berivan Edebali, Ankara’dan geliyor. 36 yaşında olan Berivan Edebali Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Bölümü mezunu. Ankara Devlet Operasında uzun yıllar görev alan Berivan Edebali daha sonra Devlet Tiyatrosuna geçiş yapmış. Oyuncu olan Berivan Edebali günlük dizi Beni Unutma dizisinde 1700 bölüm başrolde oynamış. Berivan Edebali kim milyoner olmak ister yarışmasından 1000 tl teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

İsmet Karakuş Kimdir? İsmet Karakuş, İstanbul’dan katılıyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat ve Kamu Yönetimi mezunu. Emekli devlet memuru. İsmet Karakuş 39 yıl 10 ay nikah memuru olarak görev yapmış 100bin üzerinde nikah kıymış. 1 oğlu ve 1 kızı olan İsmet Karakuş yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

Aleyna Nur Ergül Kimdir? Aleyna Nur Ergül, İstanbul’dan katılıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Sanat Yönetimi bölümünde okuyor. Ailesinin destekleriyle yarışmaya katılan Aleyna Nur Ergül yarışmaya annesi ve yengesi ile gelmiş. Aleyna Nur Ergül 2. soruda elendi ve barajı geçemeyerek hiç para alamadı.  

Kaan Kösemen Kimdir? Kaan Kösemen, 29 yaşında İstanbul’dan katılıyor. Bir bankada dijital iş geliştirme ekibinde çalışıyor. Yarışmaya tek gelen Kaan Kösemen kim milyoner olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

Habibe Bakır Kimdir? Habibe Bakır, 1970 doğumlu. Aslen Çankırı’lı. Ankara’da yaşayan Habibe Bakır bir devlet kurumundan yeni emekli. Habibe Bakır yarışmadan 15000 TL ile ayrıldı.  

Burak Dalyak Kimdir? Burak Dalyak, Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyor 3. sınıf öğrencisi. Sosyal olarak aktif olduğunu söyleyen Burak Dalyak Badminton sporuyla uğraşmış ve takım kaptanlığı yapmış. Gezmeyi çok seven Burak Dalyak yazları otostopla Türkiye’yi geziyor. Yarışmaya annesi ve kızkardeşi ile gelen yarışmacı maalesef teselli ikramiyesi ile ayrıldı.  

Güliz Bayvaçça Kimdir? Güliz Bayvaçça, soyadı olan Bayvaçça kelimesinin Özbekçe “Beyzade” demek olduğunu söyleyen Güliz Bayvaçça 23 yaşında. Doğma büyüme İstanbul’lu olan yarışmacı şuan Ankara’da yaşıyor. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu. İş aradığını söyleyen yarışmacı ablası ve yakın arkadaşı ile gelmiş. Güliz Bayvaçça yarışmadan 15000 TL kazandı.  

Ecem Işık Tuğul Kimdir? Ecem Işık Tuğul, İstanbul’dan katılıyor ve mimar. 1 yaşında bebeği olan yarışmacı şuan çalışmıyor. Ecem Işıl eşi ve yakın arkadaşı ile yarışmaya gelmiş. Ecem Işıl baraj sorusunu geçemedi ve 0 tl ile ayrıldı.  

Oğuzhan Şişman Kimdir? Oğuzhan Şişman, 19 yaşında.Eskişehir Anadolu Üniversitesinde aşçılık okuyor. Aşçılık okuyan ancak pastacılık yapan Oğuzhan Şişman, 13 nisanda doğum günü olan Murat Yıldırım’a da pasta yapmak istediğini dile getirdi. Uluslararası pastacılık yarışmacılarına da katılan Oğuzhan Şişman bir yarışmada 3. lük almış. Medya sektöründede ilerlemek isteyen Oğuzhan Şişman ünlülere de pasta yapmış. Oğuzhan Şişman kim milyoner olmak ister yarışmasından 7500 TL kazandı.  

Kim Milyoner Olmak İster 797. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 29 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 797. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz cumartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 796. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.