Kim Milyoner Olmak İster 8 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

/ 9 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 8 Aralık Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 791. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak ister 8 Aralık yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

Kim Milyoner Olmak İster 791. Bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Ergün Bacak Kimdir?

Ergün Bacak, İstanbul’da yaşıyor aslen Balıkesir’li. 34 yaşında olan Ergün Bacak 3.5 aylık evli. Eşinin teşvik etmesiyle yarışmaya katılan Ergün Bacak 2 ay önce başvurduğunu söylüyor. Biyoloji okuyan Ergün bey ornitolog (kuş bilimci). Türkiye’de 480 küsür kuş türü olduğunu söyleyen Ergün Bacak hayatını kuşlara adadığını dile getiriyor. Ergün Bacak yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

Aylin Gülbaharlı Kimdir?

Aylin Gülbaharlı, İzmir’den geliyor. 45 yaşında olan Aylin Gülbaharlı 27 yaşında bir oğlu olduğunu ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olduğunu belirtti. Şuan çalışmadığını belirten Aylin Gülbaharlı yarışmaya kuzenleri ile beraber gelmiş. Aylin Gülbaharlı Kim milyoner olmak ister yarışmasından teselli ikramiyesi 1000 tl ile ayrıldı.

Ece Pekçolaklar Kimdir?

Ece Pekçolaklar, aslen Bursa’lı. 10 yıldır İstanbul’da yaşıyor. Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Ece Pekçolaklar şuan marka danışmanlığı yapıyor. Yarışmaya erkek arkadaşı ve çocukluk arkadaşı ile katılan Ece Pekçolaklar Kim milyoner olmak ister yarışmasından 5000 TL kazandı.

Bahar Dinçer Kimdir?

Bahar Dinçer, 1987 İzmir doğumlu. İzmir’de matematik öğretmeni olarak görev yapan Bahar Dinçer aynı zamanda İzmir 9 Eylül Üniversitesinde matematik alanında doktora yapıyor. Matematik’i çok sevdiğini dile getiren Bahar Dinçer yarışmaya yakın arkadaşı ile gelmiş ve hedefinde 125000 tl olduğunu dile getiriyor. Bahar Dinçer Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz hemen söyleyelim maalesef 1000 tl teselli ikramiyesi ile ayrıldı. 

Serdar Öztora Kimdir?

Serdar Öztora, 45 yaşında doktor. Evli ve 1 çocuk babası. Edirne’den yarışmaya katılan Serdar Öztora eşi ve oğlu ile gelmiş. Serdar Öztora yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

Abdullah Kaplan Kimdir?

Abdullah Kaplan, 26 yaşında. Kütahya’dan yarışmaya katılan Abdullah Kaplan Kütahya Üniversitesi Mekatronik mezunu. Kamu kurumunda tren makinisti olarak görev yapmakta. Annesi ve teyzesi ile yarışmaya gelen Abdullah Kaplan yarışmadan teselli ikramiyesi olan 1000 tl ile ayrıldı.

 

Hatice Olcay Kimdir?

Hatice Olcay, 1963 Konya doğumlu. Konya’da yaşayan yarışmacı 1982-1986 Ankara Hukuk mezunu. 5 yıl serbest avukatlık yapan Hatice Olcay daha sonra bir kamu kurumunda avukatlık ve hukuk işleri müdürlüğü yapmış. Hatice Olcay şuan emekli olduğunu örgü örmeyi ve gezmeyi çok sevdiğini söylüyor. Doğuştan %10 görme engelli olarak dünyaya geldiğini ve 2005 yılında kanser geçirdiğini dile getiren Hatice Olcay Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç lira kazandı derseniz tam 30000 TL kazandı.

 

Makbule Gülşah Çetintaş Kimdir?

Gülşah Çetintaş, reklamcı. 8 yıl kadar Amerika’da okuyan Gülşah Çetintaş daha sonra Türkiye’ye dönüş yapmış. Şuan özel bir firmada reklamcılık yapan Gülşah Çetintaş Mavi adında bir oğlu olduğunu söylüyor. Gülşah Çetintaş teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Betül Turan Kimdir?

Betül Turan, İstanbul’dan katılıyor aslen Bursa’lı. 25 yaşında olan Betül Turan ingilizce öğretmeni. Şuan aktif olarak çalışmayan Betül Turan yarışmaya annesi ve nişanlısı ile gelmiş. Betül Turan yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Metin Nil Kimdir?

Metin Nil, İzmir’den geliyor. Elektronik haberleşme uzmanı. Özel bir teknoloji şirketinde arge yöneticisi olarak çalışıyor. Çeşitli patent başvuruları olduğunu dile getiren Metin Nil, 2018 yılında Ege Üniversitesi Elektronik haberleşme bölümünde doktorasını tamamlamış. Metin Nil Kim milyoner olmak ister yarışmasından kaç tl kazandı derseniz söyleyelim Metin Nil 15000 tl kazandı.

 

Mine Durak Kimdir?

Mine Durak, 19 yaşında ve aslen İzmir Karşıyaka’lı. Şuan Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesinde Çocuk Gelişimi lisans öğrencisi. Mine Durak yarışmaya annesi ve arkadaşı ile beraber gelmiş. Mine Durak yarışmadan teselli ikramiyesi ile ayrıldı.

 

Kim Milyoner Olmak İster 791. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 8 Aralık bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 791. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır. Dilerseniz geçtiğimiz pazartesi günü yayınlanan bölümün yarışmacılarını tanıttığımız Kim Milyoner Olmak İster 790. Bölüm Yarışmacıları Kimdir? makalemize de göz atabilirsiniz.Benzer Konular