Kim Milyoner Olmak İster 805. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

/ 19 Şubat 2019 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster 805. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster 805. bölüm Yarışmacıları Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster 18 Şubat Pazartesi Yarışmacıları kimdir, kaç yaşında, nerden katılıyor ve ne kadar kazandı sizler için derledik. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması üzerinde toplam 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor. Dilerseniz hep beraber Kim Milyoner Olmak İster 18 Şubat Pazartesi Yarışmacılarını tanıyalım. Bakalım yarışmacılar aslen nereli? kaç lira kazandı? hangi üniversiteden mezun? kaç yaşında?

Kim Milyoner Olmak İster 805. bölüm Yarışmacıları

 

Kim Milyoner Olmak İster 805. bölüm Yarışmacıları Kimdir?

Hülya Erkılınçoğlu

Hülya Erkılınçoğlu Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster, Hülya Erkılınçoğlu. İzmir Karşıyaka doğumlu olan yarışmacı 45 yaşında. 22 senedir Beden Eğitimi Öğretmenliği yapan Hülya Erkılınçoğlu şuan Silivri Anadolu Lisesinde görev yapmakta. Yarışmaya kızıyla gelen Hülya Erkılınçoğlu yarışmadan kaç lira kazandı hemen söyleyelim. Hülya Erkılınçoğlu, 1000 tl teselli ikramiyesi ile yarışmadan ayrıldı.  

Ümit Tarakçı

Ümit Tarakçı Kimdir? Kim milyoner olmak ister Ümit Tarakçı. 1968 Kahramanmaraş doğumlu olan yarışmacı İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu. Ümit Tarakçı evli ve 2 çocuk sahibi. Yarışmaya Bursa Nilüfer’den katılan Ümit Tarakçı yarışmadan 15000 TL kazandı.  

Cahide Filiz Yılmaz

Cahide Filiz Yılmaz Kimdir? Kim milyoner olmak ister Cahide Filiz Yılmaz. Ankara Çubuk’tan yarışmaya katılan Cahide Filiz Yılmaz Avukatlık yapıyor. Eşiyle birlikte yarışmaya katılan yarışmacı henüz 5 aylık evli. Heyecanlı olduğunu söyleyen Cahide Filiz Yılmaz yarışmadan 7500 tl kazandı.  

Talha Göktentürk

Talha Göktentürk Kimdir? Kim milyoner olmak ister Talha Göktentürk. Yıldız Teknik Üniversitesi Türkçe Eğitimi bölümünde doktora yapan Talha Göktentürk aynı zamanda araştırma görevlisi. Sözlük bilimi ve dil eğitiminde ölçme ve değerlendirme üzerine çalışan Talha Göktentürk yarışmadan 15000 lira kazandı.  

Deniz Tuzcu

Deniz Tuzcu Kimdir? Kim milyoner olmak ister Deniz Tuzcu.1988 Bursa doğumlu olan yarışmacı 6 yıldır İstanbul’da yaşıyor. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümü mezunu olan Deniz Tuzcu şuan mesleğiyle alakasız olarak stok ve depo yönetimi alanında çalıştığını ve envanter kontrolü yaptığını dile getirdi.Hobi olarak oyunculuk yaptığını da dile getiren Deniz Tuzcu aslında oyuncu olmak istediği çeşitli reklam filmlerinde oynadığını söyledi.Deniz Tuzcu yarışmadan 30000 tl kazandı.  

Sema Aydemir

Sema Aydemir kimdir? Kim milyoner olmak ister Sema Aydemir. 1987 Adana doğumlu. Gazi Üniversitesi Ekonometri Mezunu. Uzun süre satış danışmanı olarak çalışan Sema Aydemir daha sonra yoga ile tanıştığını ve sertifika alarak yoga eğitmeni olduğunu belirtti. Şuan Ankara’da butik stüdyo olarak yoga dersleri verdiğini söyleyen Sema Aydemir yarışmadan 15000 lira kazandı.  

Jibran Kadri

Jibran Kadri Kimdir? Kim milyoner olmak ister Jibran Kadri.Hindistan Kaşmir’den gelen Jibran Kadri Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinde okuyor. 21 yaşında olan Jibran Kadri 15000 tl kazandı.

  Kim Milyoner Olmak İster 805. bölüm yarışmacıları bu şekilde idi.  Kim Milyoner Olmak İster 18 Şubat bölümü Murat Yıldırım’ın, Hayat bir sınavdır umarım bu sınavda çok başarılı olursunuz sözleri ile bitiyor.  Kim Milyoner Olmak İster 805. bölüm Soru ve Cevapları ilerleyen saatlerde sitemizde olacaktır.Benzer Konular