Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi başvuru numarası ile sorgulama

/ 12 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi başvuru numarası ile sorgulama

Yarışma başvurularını kazananlar listesi açıklandı. Başvuru numarası ile sorgulama Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi arasından arama yapabilirsiniz. Eğer listede başvuru numaranız bulunması halinde Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi sırasına göre aranmayı bekleyiniz. Detaylarını haberimizden takip ediniz.

Kazananlar listesinde adınız olması halinde derhal telefonunuzu yanınıza alınız ve başında aranmayı bekleyiniz. Muhtemelen gün içerisinde aranacaksınız ve ileri bir tarih için randevu alacaksınız. Alacağınız randevu durumuna göre belirtilen tarih ve saatte gitmeniz gerekiyor. Gitmeme durumunuzda ise hakkınız yanmış olacak ve muhtemelen kara listeye yazılacak TC numaranız yüzünden bir sonraki başvurularda yarışmaya uyacak kişilere öncelik tanınacağını düşünüyoruz.

Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi
Liste her gün Sabah gazetesinde güncel olarak yayınlanıyor. Ancak gazetenin resmi internet sayfası bu küpürleri online yayınlıyor. Bizler sizin için gazeteden arama yapmanızı kolaylaştıracak bir uygulama geliştirerek talihliler listesini sitemizde yayınladık. Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi aynı zamanda farklı bir ismi de bulunuyor. Bir diğer ismi ise Kim Milyoner Olmak İster talihliler listesi olarak geçiyor. Her gün gazete almak yerine sayfamızdan da listeyi takip edebilmeniz mümkün.

Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi

Daha önceden başvuru yaptı iseniz tekrardan başvuru yaparak şansınızı arttırabilirsiniz. Çünkü çekilişler günlük olarak yapılıyor. Eğer yeni çıkan kazananlar listesi arasında başvuru takip numaranız yok ise tekrar form doldurup yollamanız resmi web sayfasında da özellikle belirtiliyor. Kim bilir belki yarının Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi arasında sizin başvuru numaranız yayınlanacak şuan gazete basımda ?

Kim Milyoner Olmak İster başvuru numarası ile sorgulama

Yarışmacıların en çok merak ettikleri ise başvuru yaptım şimdi ne yapmalıyım. Şimdi çekilişi bekleyeceksiniz. Çekiliş sonrasında kazanan adaylar ön elemeye tabi tutulacak. Ancak ön elemede en önemlisi diksiyon ve Türkçe’yi iyi kullanmanız. Katılan yarışmacılara da dikkat ederseniz hem giyimleri hemde konuşmaları ile ön plandalar. Tabiki bir de ön eleme sınavını geçmeniz gerekiyor. Yarışmaya katılan her kesin belirli bir seviyede olması gerekiyor. Bunun için yapılacak ön teste de hazır olmanız gerekmektedir. Tabi ki bunlara ulaşmanın en başında zor olan Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesi arasında başvuru numaranız bulunması gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster kazananlar listesiBenzer Konular