Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları 22 Eylül

/ 23 Eylül 2018 / / yorumsuz
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları 22 Eylül

22 Eylül Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları,  Sizde Kim Milyoner olmak ister yarışmacısı olmak için form doldurarak yarışmacı olabilirsiniz. Kazananlar her gün Sabah gazetesinde yayınlanmaktadır.

22 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları liste halinde aşağıda listeledik.

Hatice Kübra Kırıcı;
9 aylık evli, Uzman Klinik Psikolog, 3 yıldır Beyoğlu Belediyesinde çalışıyor. 60bin TL almayı hedefleyen Hatice Kübra Kırıcı yarışmadan 7500 TL ile ayrıldı.

 

Hasan Yücel Özel;
Emekli Elektrik Mühendisi. Avukat bir arkadaşının yönlendirmesiyle Marka ve Patent Danışmalığına başlayan Hasan Yücel Özel markalara bu konuda danışmalık yapmakta. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı seviyor. Eşi ve oğlu ile yarışmaya katılan yarışmacı 15000 TL ile ayrıldı.

 

Ayşe Yıldırım;
Ankara’dan gelen yarışmacı Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumakta. Özel hayatında müzik ve tiyatro ile uğraşan Ayşe Yıldırım şuan Tango ile uğraştığını ve dansı sevdiğini söylüyor. Emekli polis memuru babası ve kız kardeşi ile gelen yarışmacı 30000 TL kazandı.

 

Taylan Ermete;
Ege Tıp Fakültesinde 5. sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Taylan Ermete yarışmaya İzmir’den katılıyor. Çocukluğundan beri yarışmayı takip ettiğini belirten yarışmacı Patoloji mezunu babası ile gelmiş. Malesef 1000 TL ile yarışmadan ayrıldı.

 

Gizem Çağlan Derin;
29 yaşındaki yarışmacı İstanbul’dan yarışmaya katılıyor. Evli ve iki çocuk annesi olan 29 yaşındaki Gizem Çağlan Derin Haliç Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu ve Başakşehir Devlet Hastanesinde fizyoterapist olarak çalışıyor. Eşi ve stajeri ile gelen yarışmacı 15000 TL kazandı.

 

Bülent Usta;
Yarışmaya Ankara’dan katılan Bülent Usta 44 yaşında. Finans Sektöründe çalışan yarışmacı Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Yüksek lisansını İngiltere’de Leeds Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde tamamlayan Bülent Bey, hobi olarak tiyatro ile ilgilendiği daha sonra bunu işe dönüştürerek oyun yazarlığı yaptığını belirtmekte. Kızı Eda ile yarışmaya katılan Bülent Usta yarışmadan 60000 TL kazandı.

 

Samed Elitaş;
İstanbul’da oturan yarışmacı Galatasaray Lisesinden mezun olduktan sonra tam burslu olarak Koç Üniversitesi’ne geçen ve Fizik Bölümünü okuyan Samed Elitaş 20 yaşında. Liseden arkadaşı ile yarışmaya gelen Samed Elitaş 15000 TL ile ayrıldı.

 

 

Elif İrem Koç;

İzmir’den katılan Elif İrem Koç 27 yaşında. Boğaziçi Üniversitesi Çevrebilimi Bölümü mezunu. Ege Üniversitesinde Kadın Çalışmaları alanında yüksek lisansını yapıyor. Teknoloji alanlarında kadınların katılımını nasıl artırabiliriz konusunda çalıştığını belirten Elif İrem Koç 30000 TL kazandı.

 

Ozan Akar;
İstanbul’dan yarışmaya katılan ve aslen Kastamonulu olan 38 yaşındaki yarışmacı Ozan Akar, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. 11 yıl yurt dışında yaşamış olan Ozan Akar, 8 ay önce Türkiye’ye kesin dönüş yapmış. Şu anda uluslararası bir firmada Türkiye direktörü olarak çalışmakta.Benzer Konular