Kiralık Aşk finalinde neler oldu yaşandı?

/ 20 Ocak 2017 / / yorumsuz
Kiralık Aşk finalinde neler oldu yaşandı?

Uzun zamandır heyecanla beklenilen Kiralık Aşk dizisinin finali ekrana geldi. Star TV ekranlarında her Cuma ilgi ile izlenen dizinin son bölümünde herkesin beklediği olaylar yaşandı. 2005 yılının yaz aylarında başlayan dizi 1,5 sezon sonra izleyicisine veda ediyor.

İşte dizinin final bölümünde yaşananlar hakkında tüm detaylar:

ÖMER VE DEFNE EVLENDİ ÇOCUKLARI OLDU – EMİNE İPLİKÇİ


İlk olarak dizide Defne’nin Ömer’e hamile olduğunu söylemesi yaşandı. Bu andan sonra 4 yıl sonrasına giden dizide ikilinin ilk çocuğu olan “Emine İplikçi” doğdu. Küçük Defne olarak adlandırılan kızın saçları ve yüzünün Defne’ye benzemesi herkesi çok sevindirdi.

SEDA İLE SİNAN EVLENDİ


İkili arasında evlilik gerçekleşmiş ve 4 yıldır çocuk beklediği sahneleri yaşandı. Ve sonunda testte Seda’nın hamile olduğu görüldü. Bu olay sonrasında çok sevinmesi herkesi kahkahaya boğdu. Hatta dizinin sonlarına doğru “biz hamileyiz” demesi sonrasında herkesi güldürdü.

AYŞEGÜL VE İSO EVLENDİ
Uzun zamandır birbirlerini seven ikilinin de evlenmesi herkesi şaşırttı. Böyle bir mutlu son daha önce herhalde başka bir dizide yaşanmamıştır diye düşünüyoruz.

EMİNE İPLİKÇİ’NİN DOĞUM GÜNÜ


Bütün karakterler küçük Defne’nin doğum gününde toplandı. Ve herkes mutlu bir şekilde diziye veda etti. Daha sonrası ise normal sahnelerle devam etti.

Ayrıca dizide küçük İso ve “Ekmek Arası” büyümüş bir şekilde izleyici karşısına çıktı. Defne ikinci çocuğa hamile olduğu görüldü.

Yani sonuç olarak dizi mutlu son ile bitti. Kiralık Aşk dizisinin final son sahnesi de görülmeye değerdi diyebiliriz.

KİRALIK AŞK DİZİSİNİN FİNALİ HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABİLİRSİNİZ…Benzer Konular