Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi oyuncu kadrosu konusu Fox TV

/ 1 Mayıs 2017 / / yorumsuz
Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisi oyuncu kadrosu konusu Fox TV

Bu sezon dizilerden istediği sonuçlara ulaşamayan Fox TV’den yeni bir dizi hamlesi daha geldi. Çekimleri başlayan ve çok yakında izleyici karşısında olacak olan Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisinin oyuncuları ve diğer detayları belli oldu.

TMC Film tarafından hazırlanan dizinin başrol oyuncuları da belli oldu. Başrollerinde Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş ve Türkü Turan’ın yer aldığı dizi şimdiden heyecanla bekleniyor. Cast çalışmaları başlayan yapımın çekimleri de başlamıştır.

DİZİNİN KONUSU
Meryem Akçay ile Savcı Oktay arasında yaşanan ve destansı aşk hikayesini konu alan dizi çok yakında izleyici karşısında olacak. Dizi ile ilgili genel hikaye ilerleyen günlerde yayında olacak.

KIRIK BİR AŞK HİKAYESİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Furkan Andıç – Savcı Oktay


Son zamanların yükselen yıldızlarından birisi olan Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Rol aldığı yapımlar arasında Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler gibi önemli diziler yer almaktadır. Son olarak Tatlı İntikam isimli yapımda yer almıştır.

Ayça Ayşin Turan – Meryem Akça


Karagül isimli dizi ile tanıdığımız güzel oyuncu, 25 Ekim 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sevimli Tehlikeli isimli film ile büyük başarı yakalamıştır. Ayrıca oynadığı diziler arasında Dinle Sevgili Gülfem, Asi, Affedilmeyen, Sonbahar, Hayal ve Gerçek adlı yapımlar yer alıyor.

Açelya Topaloğlu


Geçtiğimiz sezonlarda İnadına Aşk dizisi ile izlediğimiz güzel oyuncu, 19 Kasım 1986 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gözlerini açmıştır. Rol aldığı diziler arasında Kaçak Gelinler, Eve Düşen Yıldırım yapımları yer almaktadır.

Serenay Aktaş – Burcu Komiser


1 Ekim 1993 İstanbul dünyaya gelmiştir. Gülümse Yeter ve Acil Aşk Aranıyor dizilerinde rol almıştır. Survivor’da da yarışan güzel isim, Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisinde Burcu Komiser rolü ile yer alacaktır.

Türkü Turan


1 Şubat 1985 yıllarında Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Rol aldığı diziler arasında Acı Aşk, Maral, Tatar Ramazan, Şubat, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Nuri, Adını Feriha Koydum isimli diziler yer alıyor.

Cemal Toktaş
14 Ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

DİZİ NEREDE ÇEKİLİYOR VE FRAGMANI


Henüz nerede çekildiği hakkında ve set adresleri ile ilgili bilgi yer almıyor. Ayrıca fragmanda ilerleyen günlerde yayında olacaktır.Benzer Konular