Kıvanç Tatlıtuğ Hangi Dizide Oynuyor 2018

/ 24 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Kıvanç Tatlıtuğ Hangi Dizide Oynuyor 2018

Bu yıl davalar ile gündemde olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hangi dizide oynuyor 2018 yılında yeni teklifleri değerlendirdi. Yakışıklı oyuncu en sonra Cesur ve Güzel dizisinde rol almıştı ve Kıvanç Tatlıtuğ bölüm başı ne kadar para alıyor merak ediyor musunuz?

Kıvanç Tatlıtuğ Hangi Dizide 2018

Kıvanç Tatlıtuğ bölüm başı en yüksek ücret alan oyuncular arasında. En son oynadığı Cesur ve Güzel dizisinde bölüm başı 175,000 TL alıyordu ve o zamanki ekonomik düzene göre mukayese edilir ise şuanki ederi iki katı denilebilinir. Ancak oyuncuların çok yüksek bedeller alması yapım şirketlerinin belini büküyor. Projenin tutmaması durumunda iflas ediyor ve oyuncu ücretlerini ödeyemedikleri için erken bitirme kararı alınıyor. Bu da hali ile oyuncuların yeni sezona kadar boşta kalmasına neden oluyor. Peki hangi yapım şirketi Kıvanç Tatlıtuğ’a 2018 yılı için ne kadar para teklif etti ?

Show Tv’nin 2018 eylül sonu başlayacak olan dizisi için yapımcı firma Ay Yapım yakışıklı oyuncu ile fiyatta anlaşamadı. Ancak yapıcı tavrını ortaya koyarak biz bu paraları ödeyemeyiz ancak isterseniz şöyle yapalım dedi. Projeye siz de ortak olun projenin çok iyi reyting alması durumunda daha çok kazanmanızı size vaat ediyorum ve böylece Ay Yapım riski de azalmış olur paylaşımcı olarak belli bir oran üzerinde anlaşalım diye teklif götürüldü. Kıvanç Tatlıtuğ ise bu teklife tam olarak ne cevap verdi bilmiyoruz. Ancak 4 aracın çarpışarak başlayacağı dizi için 2017 yılından beri alt yapı hazırlanıyor. Reytinglerinin yüksek olabilmesi için acele etmeyen yapım şirketi çok güçlü senaryo hazırladığına eminiz.

Kıvanç Tatlıtuğ Hangi Dizide 2018

İş bu sonucunda Kıvanç Tatlıtuğ hangi dizide oynuyor 2018 yılında hangi kanalda merak edenler için büyük ihtimalle Show Tv’de olacağını açıklayalım. Ancak taraflardan henüz resmi açıklama gelmedi. Resmi açıklama sonucuna göre haberimizin detaylarını ekleyeceğiz. Kıvanç Çarpışma dizisi oyuncuları ve karakterleri arasında yer alacak mı ? Diziye ortak olan bir oyuncu mu olacak taşın altına elini koyacak mı? Genç kızların dört gözle beklediği oyuncuların açıklamasını Ay Yapım yapacak. Umuyoruz iki taraf için de hayırlı bir sonuca ulaşır. Tv başında izleyicilere güzel diziler geleceğinden eminiz bu sezonda ve bekliyoruz.Benzer Konular