Kızım dizisi Cemal kimdir ? Serhat Teoman Kim ?

/ 20 Eylül 2018 / / yorumsuz
Kızım dizisi Cemal kimdir ? Serhat Teoman Kim ?

TV8 ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Kızım dizisi izleyicilerin beğenisini kazandı.  Başrollerinde; Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın yer aldığı dizide sürpriz karakterlerde ortaya çıktı. Kızım dizisi Cemal kimdir ? Hapishane görüntüsünde gardiyanlar Cemal diye sesleniyor dizide Serhat Teoman Cemal Karakterini canlandıracak.  İlerleyen bölümlerde Kızım dizisi Cemal karakterinin kim olduğu daha net anlaşılacaktır.

Kızım dizisi Cemal kimdir

Kızım dizisi Cemal karakterini canlandıracak olan Serhat Teoman hakkında biraz bilgi verelim;  Serhat Teoman İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezundur. Yüksek lisansını ise İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yapan Teoman 2000′li yılların başından itibaren televizyon sektöründe yer almıştır. Aynı zamanda Tiyatro oyunlarında da rol alan genç oyuncu Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak Çatalcalı karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Serhat Teoman Acil Aşk Aranıyor dizisinde Dr.Sinan’ı canlandırmıştır ve Kaçın Kurası isimli dizide Barış’ı canlandırmıştır. Star tv ekranlarında yayınlanan Anne dizisindeki Komiser Sinan karakterine hayat vermiştir.

Tiyatro hayatına arkadaşları Buğra Gülsoy, Fatih Sönmez ve Emre Erkan’la birlikte kurduğu Tiyatro Kutu ile devam eden Teoman,  Tiyatro Kutu’nun kapanmasının ardından Emre Erkan’la birlikte kurdukları GET Yapım ile sinema ve tiyatro çalışmalarına devam etmektedir.

Serhat Teoman instagram hesabı serhatteoman üzerinden paylaşım yapmaktadır. Serhat Teoman instagram hesabı 824 bin takipçiye sahiptir.

Rol aldığı önemli yapımlar şu şekildedir;

2017 Anne Sinan Komiser Star Tv
2016 Kaçın Kurası Barış Atv
2015 Acil Aşk Aranıyor Sinan Show TV
2015 Acil Servis Sinan Show TV
2013 Bugünün Saraylısı Savaş Ataman Atv
2012-2013 Kuzey Güney Burak Çatalcalı Kanal D
2011 Gün Akşam Oldu Tarık Show TV
2010 Bitmeyen Şarkı Mesut Atv
2009 Uygun Adım Aşk Selçuk Fox Tv
2008 Gece Gündüz Kanal D
2008 Hepimiz Birimiz İçin Egemen Kanal D
2008 Kız Takımı Tolga Fox Tv
2007 Avrupa Yakası Alican’ın arkadaşı Atv
2007 Yemin Ali Sonat Fox Tv
2006 Yalancı Yarim Cenk Star Tv
2005 Kanlı Düğün İlker Show TV
2003 Kurşun Yarası Atv

Kızım dizisi Öykü Kimdir ? makalemizden dizinin ana karakteri çoçuk başrolü hakkında bilgi alabilirsiniz.  Kızım dizisi yeni bölümleri hangi gün öğrenmek için tıklayınız.Benzer Konular