Kızım dizisi izle, Kızım dizisi internette neden yok

/ 23 Aralık 2018 / / yorumsuz
Kızım dizisi izle, Kızım dizisi internette neden yok

Kızım dizisi izle, Kızım dizisi internette neden yok adlı makalemize hoş geldiniz. Kızım dizisi eskiden yayınlandığı gün bölüm bitiminde TV8 internet sitesine yüklenirdi ve internetten izleyebilirdiniz. Fakat birkaç haftadır Kızım dizisi internette yok peki neden yok söyleyelim. Paralı platformlardan BLUTV Kızım dizisi internet yayınlarını satın almış bulunmakta.  Kızım dizisi yeni bölümleri internette BLUTV üzerinden yayınlanmakta.

Kızım dizisi internetten izle

Yakın zamanda internetten yayınlanan Söz Dizisi yine BLUTV’ye geçmişti.  Startv internet sitesi ve youtube üzerinden yayınlanan Söz dizisi artık youtube kanalında sadece fragman paylaşmakta. Son bölümleri için BLUTV üzerinden izlemek gerekmekte.  Aynı olay TV8 Kızım dizisi içinde geçerli oldu. TV8 internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak izlenebilen Kızım dizisi BLUTV platformuna geçti. Bildiğiniz gibi BLUTV ücretli bir platform.

Kızım dizisi youtube izle

Kızım dizisi internetten izlemek isteyenler dizinin tekrar bölümlerini kaçırmamaları gerekiyor.  Cumartesi 10:00 ve Pazar 12:30 da tekrarları olan Kızım dizisi son bölümü olan 14. bölümü TV8 canlı yayın linki üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz.  Kızım dizisi bölümlerini internetten yayınlayan dizi siteleri maalesef telif hakkı ihlalindan kapatılıyor. Şuanda Kızım dizisi internette yok Kızım dizisi internette neden yok sorusunun cevabı bu.Benzer Konular