Kızım Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün ?

/ 27 Eylül 2018 / / yorumsuz
Kızım Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün ?

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlara gelen TV8 ekranlarının yeni sezon dizisi Kızım gün değiştirdi. Peki Kızım Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Gün ? TV8 yönetimi kızım dizisi yeni bölümü 28 Eylül Cuma günü yayınlanacak. Kızım dizisi yeni bölümü Çarşamba günü yayınlanıyordu ama bundan böyle CUMA günü yayınlanacaktır. Reytinglerde ön planda olmak isteyen TV8 Çarşamba günü yoğun rekabette dizinin zayıflamaması için böyle bir karar almış görünüyor. Umarız başarılı olacaktır. Çünkü Kızım dizisi özellikle sosyal medya kanallarından gördüğümüz kadarıyla oldukça beğenildi ve Kızım yeni bölümü ne zaman diye sorulmaya başlandı.

 

Kızım Dizisi Yeni Bölümleri

Birinci bölümüyle AB ve ABC1 gruplarında yaklaşık 5 reyting alan dizi ikinci bölümden itibaren gün değiştirdi. Kızım dizisi bu haftadan itibaren cuma akşamları ekrana gelecek. Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın başrollerini paylaştığı Kızım, ikinci bölümüyle 28 Eylül Cuma akşamı TV8’de olacak.  Dizinin tekrarı ise aynı gün dizi bitiminden hemen sonra yayınlanacak. Ayrıca diğer tekrar bölümleri için Kızım dizisi tekrarı makalemizi takip edebilirsiniz. Gün gün kızım dizisinin tekrarı ne zaman, hangi gün, hangi saatte yayınlanıyor ise bu sayfada olacak.

Dizinin genel konusunu sizlere tekrar hatırlatalım.  Öykü, anne ve babasını tanımayan bir kızdır. Teyzesi tarafından büyütülmüştür. Teyzesi bir gün Öykü’ye bir mektup bırakarak artık ona bakamadığını ve Babasını bulup onla kalmasını söyler. Öykü babasının adresini bulur ve ona kızı olduğunu söyler.  Değişik bir baba kız hikayesinin anlatıldığı eğlenceli, komik, duygusal bir dizi olan kızım dizisini izlemenizi tavsiye ediyoruz.Benzer Konular