Kızlarım İçin dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

/ 8 Kasım 2017 / / yorumsuz
Kızlarım İçin dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Kanal D’nin yeni sezon bombalarından birisi olan Kızlarım İçin dizisi çok yakında ekrana gelecek. Yayınlanacak olan yapımda yer alan oyuncuları ve konusu ile ilgili detaylardan bahsettik.

Süreç Film- Ali Gündoğdu tarafından hazırlanan dizinin kadrosunda çok ünlü isimler yer alıyor. Kasım ayının sonlarına doğru başlaması beklenilen yapımın detayları şöyle:

DİZİNİN KONUSU
Bir babanın 5 kızı ile ilgili olan hikayesi anlatılacaktır. Konusu hakkında daha detaylı bilgiler ilerleyen günlerde yayında olacak.

KIZLARI DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Fikret Kuşkan (Yaşar)


22 Nisan 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’de aldı. Rol aldığı yapımlar arasında Kara Melek, Gelin, Güz Yangını, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği, Hayat Devam Ediyor ve Çifte Saadet gibi diziler yer alıyor.

Tuvana Türkay (Kumru)


3 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitimini Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü tamamlayarak mezun olmuştur. Oynadığı diziler arasında Ayrılık, Nakş-ı Dil Sultan, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Oyunbozan ve Deli Gönül gibi dizi projelerinde yer aldı.

Elifcan Ongurlar (Sumru)


7 Haziran 1993 yılında İzmir Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılından bu yana Ateşin Düştüğü Yer, Kayıp Şehir, Kara Ekmek ve Kiralık Aşk gibi projelerde rol almıştır.

Sanem Yeles


Kiralık aşk dizisinde rol alan ünlü oyuncu, izleyicilerin sevdiği isimler arasında yer alıyor.

Ahsen Eroğlu (Suna)


1 Ocak 1993 yılında Çorlu’da dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda eğitimini tamamladı. Yer aldığı projeler şöyle: Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Anne

Özgün Çoban (Alper)


5 Temmuz 1985 Bitlis doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Deniz Yıldızı, Beni Affet, Arka Sokaklar, O Hayat Benim ve Yüksek Sosyete gibi projelerde rol almıştır.

Numan Çakır (Zübeyr)


24 Ağustos 1965 senesinde İstanbul’da doğdu. Oynadığı ilk dizi bildiğimiz üzere Kaygısızlar olmuştur. Daha sonra ise Aliye, Karamel, Sınıf, Son, Şubat ve Seni Kimler Aldı ile izleyici karşısında oldu.

Ülkü Duru (Hacer)

Serdar Özer (avukat Yağız)

Sibel Taşçıoğlu (Ayten)

Anıl Tetik (Egemen)
1 Temmuz 1991 İstanbul’da doğan ünlü isim, Survivor ile adını duyurdu. İlk dizi deneyimini Hayat Bazen Tatlıdır ile yapmıştır.

Cansu Fırıncı

Hakan Yufkacıgil

Meltem Gülenç

Aslı İçözü

TANITIM FRAGMANI

Dizinin nerede çekildiği ile ilgili ilerleyen günlerde açıklama yapılacaktır..