Kocaman Ailem 1. bölüm izle 31 mayıs perşembe ATV

/ 28 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 1. bölüm izle 31 mayıs perşembe ATV

Kocaman Ailem 1. bölüm izle 31 mayıs perşembe yayınlanıyor. Uzun zamandır tanıtımı yapılan Kocaman Ailem nihayet start alıyor. Kocaman Ailem 31 mayıs izle seyircisini ATV ekranlarına kilitleyecek aynı zamanda Kocaman Ailem ilk bölüm izle seyircisi ile buluşmuş ve ilk reytinglerini almış olacak. Ramazan dolayısı ile 20 yerine 21:00’da başlayacak Kocaman Ailem izle dizisi sıcak ailelerimizi ısıtacak.

Levent Ülgen oyunculuk ustası üzerine kurulmuş bir dizi. Onun yerine başkası oynasaydı bu kadar etkili olmazdı. Hulusi karakteri ile karşımıza çıkan Levent’i Akasya Durağı dizisinden de tanıyoruz. Sayısız filme imza atan usta oyuncu sıcak oyunculuğu ve dizilerdeki çirkef fikirleri ile ön plana çıkıyor. Kocaman Ailem 1. bölüm izle için sitemizi tercih eden haber okurlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kocaman Ailem 1. Bölüm izle

Bir diğer usta oyuncu Emre Karayel bir süredir projede yer almıyordu. Ancak diziye Şinasi adı ile dahil olmuş. Kendisini Demet Evgar ile çektiği komedi dizisinden tanıyoruz. Hulusi Kayseri’den İstanbul’a gelmiş ve parayı bulup zengin iş adamı olmuş. Şimdi ise hayatında gerektiği değeri vermediği üç kadını bulması için oğlunu görevlendirir. Hayatında yaşadığı birlikte olduğu Jale Sevgi ve Ayşe hepsi Hulusi’den gizli çocuk sahibidir. Hep büyük bir ailenin hayalini kuran Hulusi’nin bir anda kocaman ailesi olur. Bu yüzden dizinin adı Kocaman Ailem 1. bölüm izle olarak adlandırılmıştır.

Kocaman Ailem ilk bölüm izle

Güzide Karaaslan güzelliği ile dizi seti dahil her yere ışık saçan oyuncumuz. Atv’nin komedi dizisi olarak yayına başlayan dizinin tekrar bölümlerini ilgili konumuzdan takip edebilirsiniz. Kocaman Ailem ilk bölüm tekrarı için ilk yayınının hemen arkasından tekrarı ile devam edeceğini duyuralım. Yani erken saatte izleme fırsatınız olmaz ise Kocaman Ailem 1. bölüm tekrarı izle için 23:30 da tv karşısında olmanız gerekmektedir. Bu hafta içerisinde başka tekrarı olmayacak diziyi özellikle moral için izlemelisiniz. Dizilerin tek gelirleri reklam ve bu gelirlerini reytinglere göre alıyorlar. Bu yüzden misafiriniz olsa bile kanalı açık bırakmanız durumunda emekçilere fayda sağlamış olursunuz.

Kocaman Ailem 31 mayıs izle

İş bu sonucu niteliğinde Kocaman Ailem 1. bölüm izle perşembe 21:00’da ATV de tekrarı ise 23:30 da hemen ilk bölümün arkasından izleyebilirsiniz.