Kocaman Ailem 1. bölüm izle ve konusu

/ 25 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 1. bölüm izle ve konusu

Beklenen gün geldi Kocaman Ailem 1. bölüm izle ve konusunu yayınladık. Hulusi hayalleri ile Kocaman Ailem dizisinde arabada rolüne başlıyor. Perşembe akşamı 21:00’da yayınlanacak dizinin tekrarı günleri belli olduğunda alakalı konusunda yayınlayacağız.

İlk çocuğum bir erkek olurdu ama ne erkek. Tıpkı benim gibi bir erkek. Endamlı akıllı ve karakterli. Ama birtane erkek ile de aile yetmez. Birde kız lazım diyerek sözüne devam eder. Namuslu dürüst ve sözünün eri. Sakin mülayim bir kız çocuğu hayali kurar. Evinin kızı olan bir kız hayal eder. İşte ozaman Kocaman Ailem olurdu 1. bölüm izle perşembe günü akşamı iftardan sonra 21:00’da Atv’de yayına başladı.

Yaşadığımız tüm sıkıntılara rağmen evdeki ve aile içerisindeki huzuru anlatıyor. Ne kadar kötü olay yaşanır ise yaşansın ailenin olduğu eve girince o sıcaklık çok farklı gelir insana. Kocaman Ailesi olduğunda sırtını dayadın mı ailene dinlenir ruhu insanın. Kocaman Ailem 1. bölüm izle perşembe akşamları yayınlanacak. Yayın saati ise ramazan ayından sonra 20:00’a alınması planlanıyor. Aldıkları reytinglere göre dizinin ilerleyen bölümlerinin sezonda devam etmesi mümkün olabilir. Aynı çiçek taksi gibi yeni bir fenomen dizi yaratmak isteyen ATV başarılı olacağını düşünüyoruz.

Kocaman Ailem konusunda çok 3 eşi ve birsürü çocuğu ortaya çıkan Hulusi’nin hayatı konu ediniliyor. Aslında Kayeseri’li olan Hulusi parayı bulunca eski yaptıkları aklına gelir ve onlara vefa borçlarını ödemek ister. Ancak zenginliği nam salınca etrafı bugüne kadar haberi olmadığı gerçek çocukları ile bir anda doluverir.