Kocaman Ailem 12 temmuz tanıtımı

/ 7 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 12 temmuz tanıtımı

Levent Ülgen üzerine kurulu ATV kanalının yaz dizisi Kocaman Ailem 12 temmuz tanıtımı fragmanı yayınlandı. Diziyi takip edenlerin bulamayacağı 6. bölüm fragmanı sitemizde yayınlandı. Sizlerin görüşlerine göre reytingleri düşük olan dizinin son bölümü olabilir.

Kocaman Ailem 12 temmuz fragmanı

ATV kanalına ilk altı bölümünü teslim etmesi ile yüzde üç reytinglerin altında kalan Kocaman Ailem 7. bölümde oynamaması söz konusu. Bunun için resmi bir açıklama yapılmadı. 7. bölüm fragmanı yayınlandığında bu konu netlik kazanacak. Son ana kadar müzakere devam ettiğinin göstergesi olan açıklama olmayışı bizleri merakta bıraktı. Dizi severler için son şans ATV kanalını 12 temmuz perşembe günü açmaları dizinin devamı için çok önemli. Kısa süre içerisinde Kocaman Ailem neden yok bitti mi soruları gelmeye başlayacak.

Levent Ülgen bu yaz iki ayrı dizide oynuyor. Ancak baş rol aldığı dizinin reyting almaması çok üzücü. Kim Milyoner Olmak İster programına da katılan ve reklamını elinden geldiği kadar yaptığı dizi nedendir bilinmez pek izlenmedi. Ancak ben dizitvlist yazarı olarak çok sevdiğim dizi arasında. İzlemekten zevk aldığım bir oyuncu aynı zamanda. Video Kocaman Ailem 12 temmuz tanıtımı içermektedir.Benzer Konular