Kocaman Ailem 2. bölüm tanıtımı ve ilk sahne

/ 7 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 2. bölüm tanıtımı ve ilk sahne

Son zamanların trend dizisi Kocaman Ailem 2. bölüm tanıtımı beraberinde ilk sahnesinden görüntüler ile yayınlandı. Herkesin beğenerek izlediği Hulusi karakteri Kocaman Ailem 2. bölüm tanıtımı izle haberimizin sonuna eklendi.

Hulusi’nin ahlarını aldığı eski kadınlar ile başı belada. Güzel işini bırakıp başına iş alan Hulusi kurtulamıyor. Kocaman Ailem 2. bölüm tanıtımı yayınlanmasının ardından ikinci tanıtım videosu da ardından geldi. Kocaman Ailem ilk bölüm izle seyircisinin yorumları çok önemli idi. Aynı zamanda Levent Ülgen, pinti Hulusi tiplemesi ile katıldığı Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması programında kendisinin yeni karakterini iyice tanıttı. Aldığı parayı da çocukları çoks even Hulusi Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağış yaptı. Kendisine 2018 yaz dizileri arasında başarılar diliyoruz.

Başarılı oyuncu kadrosi ile Kocaman Ailem nerede çekiliyor diye merak eden okurlarımız için set adreslerine dair daha ayrıntılı bilgiyi kendilerine alakalı konumuzda sunduk. Ayrıca dizi içerisindeki oyuncuların da kim oldukları geçmişi ve güncel durumları ile alakalı güncel konumuzu da okuyabilirsiniz.Benzer Konular