Kocaman Ailem 3. bölüm neden yok 14 haziran yayınlanmıyor

/ 13 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 3. bölüm neden yok 14 haziran yayınlanmıyor

Levent Ülgen’in dizisi Kocaman Ailem 3. bölüm neden yok yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor. Normalde perşembe günleri yeni bölüm yayınlanan Kocaman Ailem 14 haziran neden yayınlanmıyor yeni bölüm yok. Bunun nedeni ise açık dizi erken final yapmayacak merak etmeyin bu konuda.

Levent Ülgen’in yeni yaz dizisi 3. bölüm neden yayınlanmıyor merak edildi. Her gün defalarca ilk iki bölüm tekrarı verilmesinin yanında herkes yeni bölümü beklerken kolaj yayınlanacağını ATV açıkladı. Bunun nedeni ise Bayram arifesine denk gelmesinden kaynaklanıyor. Arife nedeni ile yeterli reyting alınamayacak dizi bu hafta oynamayacak. Bizim düşüncemize göre yeni başlamış bir dizi ara verilmemesi gerekiyordu. Henüz bölümlerin başında olan üçüncü bölüm yerine ilk iki bölüm tekrarı verilmesi izleyicisini üzdü.

Hulusi yeni bölüm neden yok yoksa onu da dursun lazım olur diyerek yayına koymadın ? Bizler Kocaman Ailem tekrarı değil yeni bölüm istiyoruz. Bizlere Kocaman Ailem 3. bölüm neden yok gerçekten bunun için resmi açıklama bekleyen çok izleyici var. Dizinin daha ilk bölümlerinde file vermesi yeni oluşan izleyici kitlesini üzdü. Televizyon ekranlarının sevilen yaz dizileri arasına erken giriş yapıp yerini ayırtan dizide Kocaman Ailem 14 haziran neden yayınlanmıyor bu kadar reklamı yapılan Kim Milyoner Olmak İster yarışması Hulusi katılıp reklam bile yaptı. Buna yanıt olarak yeni bölüm yayınlanmaması olmadı. Malesef gelecek hafta yayınlanması ümidi ile bekliyoruz.

Yaz ayı içerisinde dizinin aralıksız yeni bölümleri ile devam etmesini bekliyoruz. Aklımıza gelen bir diğer soru ise Hulusi’nin geri aldığı üç kadın yüzünden cinnet geçirip diziyi bırakmış olabileceği. Ancak kendisinden böyle bir tepki gelmedi henüz. Basına açıklama yapmayan yönetmek oyuncular vasıtası ile de bilgi çıkışını engellemiş durumda. Bayram nedeni ile tekrarı yayınlanan dizi için beklemekten başka şuan için bir çaremiz bulunmuyor. Haftaya Kocaman Ailem 3. bölüm izle yeni bölüm ekranlarda olacak. Bu hafta kolaj bölümleri ile idare etmek zorundayız. Bayrama Hulusi olmadan gireceğiz. Herkese iyi bayramlar diliyoruz dizi ailesi ekibi ancak bizleri bu kadar bekletmeden neden yok açıklama yapın teşekkürler.

Kocaman Ailem 3. bölüm neden yokBenzer Konular