Kocaman Ailem 7. bölüm kim öldü trafik kazası

/ 16 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 7. bölüm kim öldü trafik kazası

Hulusi’ye 7. bölüm’de bir telefon gelir. Gerçekleşen trafik kazasında kimlikleri belirlenen kişiler sorulur. Trafik kazasında bir kişi ağır yaralı iken bir kişi olay yerinde öldü denilir. Peki Kocaman Ailem 7. bölüm kim öldü diziden kim ayrılıyor.

Dizinin devam edip etmeyeceği uzun süre tartışma konusu olmuştu. Demir ve Jale’nin aynı arabada olduğu bilgisini veren telefonun ucundan Hulusi’ye uzanan bir hayat çizgisi oluştu. İkisi de canı ciğeri. Her ne kadar zaman zaman aralarında problemler olsa da herkesi çok seven Hulusi aslında çok farklı birisi. İçinde zamanında yüz üstü bıraktığı kadınlara bile iyilik yapmak var. Tekrar hepsini geri toplasa da bu onun fabrikasındaki işlerini etkilemiş olsa da Hulusi gelen telefon ile beraber yıkılır.

Kocaman Ailem dizisinin 7. bölümünde bir oyuncu diziden ayrılır. Jale yada Demir bu ikisinden birisi olay yerinde öldü ancak kimin olduğu henüz bilinmiyor. Dizinin düşük reytingleri nedeni ile senaryoya aksiyon ve çarpıcı içerik eklenmesi yapıldı. Şirketin tüm yönetimini Demir’e bırakarak kendisini uzaklaştırmıştı. Ancak Demir ise Hulusi’nin kızına aşıktı. Jale ise Elif’in annesidir. Öz olmasa da bu işin sonucunu değiştirmemektedir. Aynı araba içerisinde giderlerken talihsiz kaza sonucu gelen telefon dizi takipçilerini de merak içerisine soktu.

İş bu sonucunda Kocaman Ailem 7. bölüm kim öldü fragman sonucunda merak ediliyor. Sizlere bizden tüyo verecek olur isek Jale Hanım diziden ayrılıyor. Aldığımız tüyolar bu yönde. Kesin bilgi olmamak ile birlikte Jale Kocaman Ailem dizisinden ayrılan ilk oyuncu olacaktır. 17 Temmuz günü yayınlanacak olan yeni bölümde trafik kazasının kriterleri ve ölen kişinin kim olduğu açıklanacaktır.

Kocaman Ailem 7. bölüm kim öldü