Kocaman Ailem 7. bölüm tekrarı ne zaman

/ 19 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 7. bölüm tekrarı ne zaman

İzlenme sayısı beklenilenden düşük olan dizi Kocaman Ailem 7. bölüm tekrarı kaçıranlar tarafından merak edildi. Atv’nin yayın akış listesinde tekrar bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair bilgilere yer verildi. Sizler için Dizi nin televizyonda hangi gün ve saatte yayınlanacağını liste halinde sizlere sunduk.

Kocaman Ailem tekrarı genel olarak ne zaman yayınlandığını alakalı konumuzda bulabilirsiniz. Burada ise Dizinin 7. bölüm tekrarı hakkında detayları bulabilirsiniz. Öncelik ile bu bölümde neler yaşandığına bakalım. Herkesi şok eden fragmanın ardından Kocaman Ailem kim öldü merak ediliyor. Gelen telefon ile yıkılan Hulusi Demir’imi kaybetti Jale’yimi. Hulusi’ye gelen telefonda trafik kazasında iki yakınından birisinin olay yerinde vefat ettiği söylendi. Bu arada telefonu elinden düşüren Hulusi içerisindeki psikolojiden artık çıkamayacak gibi duruyor. Büyük bir sucuk pastırma firmasının sahibi olan Levent Ülgen’in başrol oynadığı komedi dizisi bu sefer güldürmedi.

Dram dizisine yönlendirilen senaryo ile dizi duruldu. Reytinglerin düşük olmasından dolayı senaryoda değişiklikler yapıldığı ilk bölümü bu akşam yayınlandı. Normalde ilk 6 bölüm sonra diziye erken final kararı alınmasının ardından senaryo müdahalesi ile biraz daha müddet tanındı. Dizinin yeni senaryosu ile çekilmiş ilk bölümünü kaçırmanız durumunda Kocaman Ailem 7. bölüm tekrarını izlemelisiniz. Diziden kimin ayrıldığı yada ayrılacağı ise tüyo sızdırılmadan sır gibi saklandı. Alıntı olmayan dizi hakkında yorum yapamadık. Sizlere tekrarlarının ne zaman yayınlanacağını belirtelim. Eğer genel olarak hangi gün Kocaman Ailem tekrarı verildiğini takip etmek isterseniz alakalı konumuza buyurun.

21 Temmuz Cumartesi 12:50

Kocaman Ailem Tekrarı