Kocaman Ailem 7 haziran Çalan Küçüğüm Şarkısı dinle

/ 5 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 7 haziran Çalan Küçüğüm Şarkısı dinle

Atv’nin yaz dizisi Kocaman Ailem 7 haziran Çalan Küçüğüm Şarkısı dinle çok sevildi. Dizi ile tam uygun anda çalmaya başlayan Sezen Aksu eseri Küçüğüm şarkısı Hulusi’yi duygulandırmış olsa gerek.

Dizi içerisindeki çalan müziklerin son günlerde reyting aldığı şarkı dönemine girmiş bulunmaktayız. Yeni dizinin 2. bölümü perşembe akşamı yayınlanıyor. Sizlere bir tüyo vermek istedik. Kocaman Ailem 2. bölüm çalan Küçüğüm şarkısı dinle konumuzun sonunda şarkının devamını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Kocaman Ailem tekrar bölümünü de izleyerek aynı şarkıyı dinleyebilmeniz mümkündür.

Sezen Aksu’nun 1993 yılında seslendirdiği 25 yıllık seserdir. Şarkının sözleri ile 25 yıldır halen dinlenilen ve sevilen şarkı olması niteliğini asla kaybetmemiş 7 haziran günü Kocaman Ailem dizisinde çalan Sezen Aksu şarkısı hangisi diye yeni nesile sorar olmuş. Diziyi izleyen yeni nesil bu şarkıya pek aşina olmayabilir ancak ebevyenleri şarkının ilk çıkış gününü hatırlarlar. Sezen Aksu Trt 1 ekranlarına konuk olmuş ve şarkısını 25 yıl önce canlı yayında okumuştu. Yıllar sonra değerli sanatçının şarkısı Kocaman Ailem 7 haziran günü çalan küçüğüm şarkısı ile tekrardan hayat buldu.

Kocaman Ailem Küçüğüm Şarkısı kim söylüyor

Hulusi tiplemesi ile Levent Ülgen yıllar önce kaçtığı kadınlara tekrar ulaşınca hayatının yanlışını yapar. Bir anda zengin iş adamının evi curcunaya döner. Her birinden farklı sayılarda çocuklarının da olması Hulusi için muhteşem para harcama anlamına gelmektedir. Ancak Hulusi para harcayacak en son kişidir ve Kayseri’lidir. Parayı harcamayı değil paranın nasıl harcanmayacağı konusunda uzmandır Kocaman Ailem 7 haziran çalan küçüğüm şarkısı dinle tam o sırada çalmaya başlar. Usta yazar ve yourmcu Sezen Aksu’ya teşekkürler.