Kocaman Ailem 7 haziran fragmanı

/ 5 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem 7 haziran fragmanı

Komedi dizisi Levent Ülgen’in neşesi Kocaman Ailem 7 haziran fragmanı yayınlandı. Herkesin beğendiği dizi Akasya Durağından sonra büyük proje yapan Levent Ülgen Kocaman Ailem 7 haziran fragmanı yayınladı.

Yayına girdiği günden beri sevilen dizi haline geldi. Her perşembe akşamı 21:00 da yayına girecek olan Kocaman Ailem yeni bölümü 7 haziran günü yayınlanacak. Kocaman Ailem 2. bölüm fragmanı olarak ta bilinen dizinin en büyük özelliği insanı mutlu eden yönü. Dizi içerisindeki Emre Karayel oynadığı diziler arasında ilk defa büyük bir dizide oynadığını belirtti. Büyük Usta Levent Ülgen ile aynı projeyi paylaşabilmek bana ayrı bir haz verdi dedi.

Bizim için en önemlisi ise içerisindeki oyunculardan çok genel olarak kurgulanmış ve bu kurguya daha iyi oyuncu kadrosu getirilemezdi düşüncesindeki Kocaman Ailem 7. bölüm fragmanı detayları oldu. Herkesin sevdiği dizi Kocaman Ailem 7 haziran fragmanı yayına girdiği anda 450.000 kişi fragmana akın etti. Dizinin yayın günü olan 7 haziranda ise kaç kişinin tv karşısında olacağını siz tahmin edebilirsiniz. Özellikle Kocaman Ailem 3. bölüm için reytinglerin daha çok olacağını düşünüyoruz. Sezon dizilerinin bir bir sezon finaline girmesinin ardından bu akşam izlenecek dizi ne var diye bakıldığında perşembe günlerinin tek kalemi olacağından şüphemiz yok. Bizleri yalnız bırakmayan Kocaman Ailem 7 haziran fragmanına teşekkürler.