Kocaman Ailem bitti mi 6. bölüm neden yok

/ 21 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem bitti mi 6. bölüm neden yok

Atv’nin yaz sezonu için çok iddialı dizisi olan Kocaman Ailem bitti mi neden yok yayınlanmıyor. Yeterince reyting alamayan dizi sessizce final mi yaptı Kocaman Ailem yayından kalktı mı neden hepsi haberimizde. Kocaman Ailem 6. bölüm neden yok dizisi yayından kaldırılmıştır.

Kocaman Ailem dizisi ilk beş bölümünü ATV’ye teslim etmesi ile birlikte yayına başlandı. İlk yayına giren yaz dizileri arasından olan Kocaman Ailem artık yayınlanmıyor. 21 haziran günü 3. bölümü gecikmeli olarak yayınlanan dizisinin asıl nedeni reytingler. Beklenen yüzde üç seviyesinde reytingi toplayamayan diziye kanal durdurma kararı aldı. Maliyetini karşılamayan ve kanalın reytinlerini kötü yönde etkileyen premium saat uygulamasındaki dizi için ilk iki bölüm reytingleri yetersiz kaldı.

Atv’de yayınlanan Kocaman Ailem bitti mi neden yok sorusunun yanıtı da burada yatıyor. ATV’nin elinde hali hazır durumda çekilmiş 5 bölüm bulunuyor. Bu bölümleri yayınlayacak ve Kocaman Ailem 6. bölüm neden yok sorusuna açıklık getirelim. Dizinin çekimi durdurulduğu için artık yayında olmayacak. Yapımcı şirket ile kanal arasında maddi bir sorun görülmüyor. Tek sorun reytingler beklenen yüzde üç seviyesinin altında kalması dolayısı ile tekrardan gözden geçirilme kararı alındı.

Dizinin ilk beş bölümü yayınlandığı dönemlerde ilk iki bölümünden düşük reyting alınması dolayısı ile arife günü 3. bölüm yayınlanmamıştı. 21 haziran günü Kocaman Ailem 3. bölüm gecikmeli olarak yayınlandı. 3-4 ve 5. bölümler dizinin devam edip etmeyeceğini belirleyecek. Ancak ilk iki bölüm ile yayına giriş yapan dizi erken final yaparak yayından kalkacak gibi duruyor.

Kocaman Ailem bitti mi neden yokBenzer Konular