Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor set adresleri ve ulaşım

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor set adresleri ve ulaşım

Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor set adresleri ve ulaşım nasıl gidilir ve gittiğiniz de ne ile karşılaşırsınız. Kocaman Ailem nerede çekiliyor merak edenler için araştırdık ve tüm ayrıntıları ile sizlerle paylaştık. Ayrıntıları haberimizin devamında bulabilirsiniz. Kocaman Ailem set adresleri hakkında detaylı bilgi.

Kocaman Ailem nerede çekiliyor

Levent Ülgen ve Emre Karayel’in birlikte oynadıkları sıcak bir aile dizisi olan Kocaman Ailem çekimlerine 20 nisanda başlandı. Dizinin dış görselleri yansıttığı yer il iç görsellerinin çekildiği alanlar farklılık gösteriyor. Özellikle yalı sahnesi Bebek sahili tarafındaki tarihi Estop Yalı’sında çekiliyor. Boğazın hemen altında olan bu beyaz yalının manzarası tüm dertlerinizi sizden alıp suya atacak cinsten. İstanbul’un en pahalı semtlerinden olan Estop Yalı’sı Kocaman Ailem set adresleri için konukluk yaptığı doğrudur. Ancak bu yalı tabiki kiralık bir yalıdır. Zaman zaman kiralanıp senaryo gereği çekimler yapılıp yalı boşaltılmaktadır.

Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor ozaman? Asıl çekildiği bölge ise villalardan oluşan Çatalca bölgesinde bir alan kiralanmıştır. Villaların içerisine dizi stüdyosu kurulmuş ve her şeye uygun halde set organizasyon ekibi ile hızlı şekilde uyarlanıyor. Yani biz İstanbul’un göbeğinde bir dizi izliyoruz havası yaşıyor olsak ta bu yönetmen Hakan İnan’ın profesyonelliğidir. Tabi ki zaman zaman İstanbul içerisinde çeşitli mekanlarda Kocaman Ailem dizisi çekiliyor ancak ana stüdyo Çatalca bölgesindedir. Kocaman Ailem setini ziyaret etmek istiyorsanız şuan için bölümler çok hızlı depolanmaya çalışıldığından pek memnun kalamayabilirsiniz. Eğer ki haziran ayı sonunda Çatalca bölgesine gider iseniz Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor diye merakınızı daha iyi giderebilirsiniz.

Kocaman Ailem dizisi set adresleri nerede

Emre Karayel’i bir kadın bir erkek dizisinden tanıyoruz. Demet Evgar’ın Avlu dizisine oyuncu olmasından sonra ayrılan ikili yalnız başlarına da oyunculuklarını kanıtlamış olacaklar. Set adreslerine ulaşım için malesef ki özel aracınızı kullanmak zorundasınız. Çünkü çekimi yapılan villalar içeride kaldığından toplu taşıma ile gitmeye pek uygun değil.

İş bu Kocaman Ailem dizisi nerede çekiliyor merak edenler için bulabileceğiniz en rahat yer Çatalca bölgesi olarak görünüyor. Dizi setini ziyaret etmeniz durumunda Emre Karayel ve Levent Ülgen’in de aralarında bulunduğu birçok ünlü ismi görebilir hatta konuşabilirsiniz.