Kocaman Ailem dizisi yeni 3. bölüm fragmanı 21 haziran

/ 16 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem dizisi yeni 3. bölüm fragmanı 21 haziran

Çıktığı ilk iki bölümü ile fazlası ile reyting alan Kocaman Ailem dizisi 3. bölüm fragmanı yayına girmesi ile birlikte 21 haziran günü yayınlanacak yeni bölüm hakkında tanıtımı yapıldı. Geçen hafta yayınlanmayan Kocaman Ailem 3. bölüm fragmanı bizleri şüpheye düşürmüştü.

Dizinin erken bitebileceğine ihtimal vermediğimizi ve 21 haziran günü yayınlanacağını belirtmiştik. Dediğimiz gibi dizi arife günü Kocaman Ailem tekrarı ile ekrana gelmesinin ardından 21 haziran için yeni bölüm fragmanını yayınladı. Dizi içerisindeki genel konuda Hulusi yani Levent Ülgen rahat durmuyor. Solucan işine başladığı kızın kendi kızı olduğunu öğrenince dünyalar onun oluyor. Gerçekten hep hayalindeki gibi bir kız çocuğunu yetişkin ve akıllı halde bulmasına çok seviniyor. Kendi diğer köyden getirdikleri ile sorunu bitmiyor.

Hulusi yıllar önce Kocaman Ailem yeni bölüm izleyicilerine verdiği tüyolar sayesinde holdingi yönetiyor. Ancak köyden getirdiği eski üç evlilik öncesi bıraktığı kadın Hulusi’nin tüm hayatını değiştiriyor. Hulusi bundan sonra ekonomiyi eve getirecek. Evde çok fazla harcama ve kayıplar olduğunu görmesi üzerine yeni düzenlemeler yapacak. Ancak evdekiler para tutmak değil para yemek peşinde olduklarından işi çok zor görülüyor. Paralarının nasıl harcandığını gören Hulusi’nin kalbi bu israfa daha fazla dayanamaz.

İş bu gelin hep birlikte arife günü oynamayan ancak 21 haziranda oynayacak Kocaman Ailem 3. bölüm fragmanı izle videosuna bakalım. Perşembe günü 20:00’ta görüşmez üzere Kocaman Ailem 3. bölüm fragmanı sizlerle.Benzer Konular