Kocaman Ailem hangi tarihte başlayacak belli oldu

/ 18 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem hangi tarihte başlayacak belli oldu

Kocaman Ailem hangi tarihte başlayacak belli oldu mayısın son haftası yayında. Kocaman Ailem yeni bölümleri hangi gün yayınlanacak ve ilk bölümü hangi tarihte başlayacak haberimizin detaylarında.

Atv’nin yeni yaz dizisi usta kadrosu ile yayın tarihi aldı. Atv genel yayın yönetmeninin dosyayı imzalaması ile yayın tarihi verilen dizi büyük ilgi ile izleyicisi karşısına çıkmak için gün sayıyor. Bugünden itibaren sadece 13 gün kaldı. Kocaman Ailem yeni bölümleri de haftanın hangi günü veriliyor belli olmuş oldu. İlk bölümünün yayın tarihi ile reytingleri takip edecek dizi yönetmeni oransal olarak alacağı reytingten umutlu olduğunun altını çizdi. Hatta yaptığı açıklamada bizim reytingimiz bellidir zaten pek şaşma olmaz diyerek devam etti.

Kocaman Ailem hangi tarihte ilk bölümü başlayacak yayına girdiği tarih 31 mayıs 2018 oldu. Kocaman Ailem yeni bölümlerinin verileceği gün ise perşembe olarak belirlendi. Ramazan dolayısı ile ilk bölüm saatinde gecikme olmuş olsa da ramazan ayından sonra yayın saatinin 20:00’e çekileceği düşünülüyor. Atv tüm dizilerinde ramazan dolayısı ile rötar uygulaması yapmıştı. Perşamba günlerinde oynayan dizi Kanatsız Kuşlar’ın final yapması ile yerini 31 mayıs günü Kocaman Ailem dizisinin yeni bölümlerine bırakacak. Yaz ayı boyunca komedi dizisinin tekrar bölümleri de hafta içi gündüz saatlerinde ekranlarda dönecek.