Kocaman Ailem ne zaman başlayacak

/ 16 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem ne zaman başlayacak

Kocaman Ailem ne zaman başlayacak ATV’nin sürekli fragman yayınladığı dizi ne zaman başlayacak. Uzun bir aradan sonra Hulusi karakteri ne zaman canlanıyor.

Çekimlerinin hızla sürdüğü dizi sezon finallerini bekliyor. Şuan gündemdeki diziler sezon finali yapmasının ardından Kocaman Ailem dizisi yayına girecek. Biten dizilerin yerine yayınlanacak Kocaman Ailem henüz hangi gün yayın alacağı belli değil ancak ramazan ayı sonlarında Kocaman Ailem Atv’de başlayacak. Kocaman Ailem ilk sahne fragmanının yayınlanmasını bekliyoruz.

Güçlü komedi kadrosu ile neşeleneceğimiz yaz günlerini bekliyoruz. Akşam saat 20:00 da yeni bölümleri ile ATV’de olacak Kocaman Ailem dizisinin tekrar bölümleri gündüz saatlerinde verilecek. Dizinin beğenilmesi halinde ise sezonda devam edebilmesi söz konusu. Yaz dizileri sezonda kolay kolay devam etmez ancak Kocaman Ailem dizisi ne zaman başlayacak ise sezon da da eski bölümlerini gün içerisinde tekrar olarak izleyeceğiz.

Kocaman Ailem Atv yayın günü belli olduğu gibi konumuzdan da yayınlayacağız. Kocaman Ailem’in başlayacağı gün 31 Mayıs Perşembe günü olarak belirlendi.