Kocaman Ailem oyuncu kadrosu ve konusu

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem oyuncu kadrosu ve konusu

Atv’de ilk bölümü yayınlanacak Kocaman Ailem dizisi yaz ayları boyunca yanımızda olacak. Genelde yaz ayları neşeli diziler ile geçer. Zaman zaman yaz dizileri kış aylarına da uzatılır. Kavak Yelleri buna en güzel örnektir. Kocaman Ailem oyuncu kadrosu ve konusu hakkındaki detaylar haberimizde.

Dizinin finansörü olarak yapımcı tarafında Mia film bulunuyor. Kocaman Ailem senaryosu 5 kişilik ekip tarafından yazılacak. Senaristlerinin içerisinde Nuray Uslu ve Şeyda Delibaşı’da bulunuyor. Kocaman Ailem dizisinin yönetmenliğini Hakan İnan başarı ile yapacağından şüphemiz yok.

Kocaman Ailem dizisinin konusu hayatın zorlukları içerisinde derdimiz ne olursa olsun ailemiz ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşamamızdır. Bazen aile içerisinde anı yaşayarak nasıl mutlu olabiliriz unutuyoruz. Bize bu dizi bunu anlatacak usta kadrosu ile yaz günlerimize neşe katarak bizleri mutlu edecek Kocaman Ailem dizisinin oyuncu kadrosuna göz atalım.

Kayserili Hulusi İstanbula gelmiş ve açtığı pastırma fabrikası ile kısa zamanda zengin olmuştur. Hulusi geçirdiği trafik kazasında birden gerçeklerin farkına varır. Ölümden dönen Hulusi hayatında yaptığı yanlışlar ile yüzleşmek ister. Oğlu Demir’i hayatındaki 3 kadını bulması için görevlendirir. Ancak Hulusi çok farklı olay ile karşılaşır. Hulusinin 3 karısı kimdir bulunur ancak Hulusi’nin 3 tane de çocuğu olduğu ortaya çıkar. Artık Hulusi 3 kadın ve 3 çocuğu olduğunu öğrenen Hulusinin yeni hayatını anlatır.

Akasya durağı ile aklımıza kazınan bir isim Levent Ülgen Hulusi rolü ile karşımıza çıkacak. Kocaman Ailem Hulusi kimdir sorusunu eskilerimiz Akasya Durağı adlı diziden tanıyacak.

1962 yılında doğmuş Odtü fizik bölümü mezunudur. Ancak 2. üniversite ile tiyatro eğitimi alarak Hacettepe üniversitesi diplomasına da sahiptir. Akasya Durağı’ndaki Sinan karakteri ile tırın tırın tırın tesbihi sinirlerimizi herzaman bozmuştur. Kaynanası ile anlaşamadığı diziden sonra Kocaman Ailem dizisinde aile reisi olabilecekmidir. Belki bu sefer kaynanası ile anlaşabilir nedersiniz?

Kocaman Ailem Dizisindeki Demir Kimdir ?

Aksel Bonfil Kocaman Ailem dizi oyuncuları arasındaki adı Demir olarak yaz aylarında ATV’de olacak. Kendisi Kültür Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra Demet Akbağ tarafından farkedilerek Kiraz mevsimi, Deliha 2 gibi bildiğimiz yapımlarda rol almıştır. Atv yaz dizileri arasında Aksel Bonfili Demir adı ile izleyeceğiz.

Emre Karayel Kimdir ?

1972 doğumlu aslen Osmaniye’li Emre Karayel Bilken Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kendisini en iyi tanıdığımız yapımı ise Demet Evgar ile birlikte rol aldığı 1 kadın 1 erkek dizisidir. Dizideki adı Ozan olarak bilinen karakter Bir İstanbul Masalı dizisinde de oynamıştı. Şimdi ise Emre Karayel Kocaman Ailem dizisinde.

Çağla Demir Kimdir ?

Ekranların yeni yıldızlarından Çağla Demir 1992 doğumludur. 2018 yılında 26 yaşını kutlayan Çağla Demir Ankara’da Başkent üniversitesi mezunu olmuştur. Med Cezir dizisinde Ceren ve Kara Sevda Dizizindeki Banu kimdir kelimeleri ile kendisini bulmuştuk. 2018 yaz dizileri arasında Çağla Demir Kocaman Ailem dizisinde rol alacak.

Kocaman Ailem dizi oyuncularının tanıtımı