Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor

/ 10 Haziran 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor

Levent Ülgen’in yaz dizisi Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor. Kocaman Ailem Yeni bölüm saat kaçta. Atv ekranlarında yayınlanan Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün izleyebilirim merak ediyorsanız işte size detaylı yayın akışı.

Kocaman ailem dizisinde Levent Ülgen, Hulusi karakteri ile oynuyor. Aynı zamanda Hulusi, Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına da katılmıştı. Murat Yıldırım’ın karşısında sorulara yanıt veren Hulusi kazandığı 60 bin TL’yi çocuk esirgeme kurumuna bağışladı. Peki bizim için önemli olan Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor konusu.

Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün ne zaman

Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün ne zaman

Yayınlandığı günden öncesinde çok fazla tanıtımı yapılan dizi her perşembe günü ATV’de haberlerden hemen sonra yayına giriyor. Yeni bölüm günü perşembedir. Ancak yaz ayı boyunca hemen hemen her gün tekrarı bölümlerini televizyonda izleyebilirsiniz. 14 haziran günü 3. bölümü yayınlanacak dizinin ilk iki bölüm tekrarı belki de 20 kere ekranlarda yer almıştır. Sen Anlat Karadeniz tekrarı neden yok yerine Kocaman Ailem oynuyor bazı dizi fanlarının ayarını kaçırmış durumda. Eğer sizde geçmiş bölümlerini değil de yeni bölümlerini izlemek istiyorsanız dediğimiz gün ve saatte ATV’yi açmalısınız.

Kocaman Ailem yeni ne zaman

İş bu sonucunda Kocaman Ailem yeni bölüm hangi gün hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor perşembe akşamları saat 20:00’da ATV’de. Tüm Türkiye ile aynı anda sizin de izleyebilmeniz için yayınlanan diziyi kaçırmayın ki yarın herkesin konuşacağı ve anlatacağı yeni bölüm olaylarına Fransız kalmayın üzülürsünüz. Yaz aylarının en komedi dizisi Kocaman Ailem olacak gibi duruyor.Benzer Konular