Kocaman Ailem yeni bölüm ne zaman

/ 15 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kocaman Ailem yeni bölüm ne zaman

2018 yazının en neşeli dizisi Kocaman Ailem yeni bölüm ne zaman oynuyor. Hangi günler yeni bölümü yayınlanıyor Kocaman Ailem hakkında tüm bilgiler. Kocaman Ailem hangi günler yayınlandığı haberimizin detaylarında.

Çiçek Taksi dizisinden tanıdığımız trın trın, Hulusi adı ile aramıza geldi. Eğlenceli ve kendince cin fikirleri onu komik yapıyor. Komedi ağırlık dizisinin yayınlanacağı kanal ATV. 2018 yaz sezonunda yayına başlayacak dizinin yayın günü de belli oldu. Hafta içi her çarşamba akşamı Kocaman Ailem yeni bölümlerini bulup izleyebileceğiz.

Oyuncuları arasında diğer dikkatimizi çeken ise Emre Karayel oldu. Emre 1 Kadın 1 Erkek dizisindeki oyunculuk başarısı ile kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Kocaman Ailem yeni bölüm ne zaman yayınlandığını da açıkladığımıza göre artık çarşamba günlerini beklemekten başka şansımız kalmadı. Diziyi şimdiden merak edenler için küçük bir tanıtım filmini de sizin için yayınladık.

Kocaman Ailem yeni bölümlerini izlemek için her perşembe akşamı ATV kanalına sizleri bekliyoruz. Tekrar günleri henüz belli değil ancak Yeni bölümleri perşembe günleri yayınlanan Kocaman Ailem izle sizin için yaz aylarında yayında olacak.