Kolonya Cumhuriyeti izle, Kolonya Cumhuriyeti Filmi TV8

/ 3 Şubat 2019 / / yorumsuz
Kolonya Cumhuriyeti izle, Kolonya Cumhuriyeti Filmi TV8

Kolonya Cumhuriyeti filmi televizyonda ilk kez ekranlara geliyor. 7 Şubat Perşembe günü saat 20:00 da ekranlara gelecek olan Kolonya Cumhuriyeti filmi, komedi filmi izlemek ve eğlenmek isteyenler için tavsiye edilir.  Kolonya Cumhuriyeti, komedi türündeki Türk filmi; senarist Murat Kepez’in ilk uzun metraj sinema filmi. 21 nisan 2017’de vizyona giren Kolonya Cumhuriyeti izle mek isteyenler Çarşamba günü TV8 ekranları başına geçmeli.

Kolonya Cumhuriyeti filmi izle
Kolonya Cumhuriyeti filmi izle

Kolonya Cumhuriyeti izle

Kolonya Cumhuriyeti izle ; Başbakan ziyareti ve il olma vaadi ile uzak diyarlardaki bir beldenin belediye başkanlığını kazanan Peker Mengen, halk bu vaadi unutmayınca başbakanı kendine özgü yöntemlerle beldeye gelmeye ikna eder. Danışmanları ile yaptığı istişareler sonrası şaşalı bir karşılama töreni hazırlayan Peker, bu törenin kontrolünü kaybeder ve 5000 nüfuslu belde bir anda ülke olmak zorunda kalır. Hem de Amerika ile savaşa girmiş bir ülke. Peker Mengen, istemeden evlendiği karısı Mualla ve danışmanları bir yandan Amerika ile uğraşırlarken, bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadacak, bu yolda bir uzaylının yardımını bile alacaklardır.

Kolonya Cumhuriyeti izle ; Dünyaya gelen uzaylılara karşılama yapılır. Kolonya’ya iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanır ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasında uzay mekiği yerle yeksan olur. Kolonya’da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının inişiyle birlikte Amerika da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Artık işler iyice karışacaktır…

BKM’nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez’in de ilk uzun metraj sinema filmi. Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor.

Kolonya Cumhuriyeti TV’de ilk kez 7 Şubat 2019 Perşembe günü saat 20:00 da TV8 ekranlarında yayınlanacaktır. İzlemek isteyenler kaçırmasın.Benzer Konular