Komşular oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

/ 27 Ekim 2017 / / yorumsuz
Komşular oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri

Fox TV ekranlarının yeni günlük dizilerinden birisi olan Komşular dizisi oyuncuları ve karakterleri belli oldu. Medyapım tarafından hazırlanan yapımın detayları belli oldu. Yine bir uyarlama olacak olan dizinin Neighbours isimli projeden uyarlandığı açıklandı.

No 9 Yapım tarafından hazırlanan dizinin başrollerinde Gizem Altunay, Arda Esen, Mustafa Barış Koçkar, Mehmet Uslu, Sema Şimşek ve Kaan Yalçın gibi isimler yer alıyor.

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Komşular dizisi 1.bölümüyle 6 Kasım Pazartesi 17:00’da izleyici karşısında olacak. Bakalım nasıl bir performans sergileyecek hep birlikte göreceğiz.

DİZİNİN KONUSU

Hikayesi hakkında detaylı bilgiler ilerleyen günlerde yayında olacak.

KOMŞULAR DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ
Ali Oğuz Şenol (Engin) kimdir?


3 Haziran 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 1.83 boylarında ve 80 kg’dır.  Rol aldığı yapımlar arasında Çınarın Gölgesinde, Farklı Desenler, Kavak Yelleri ve Adını Sen Koy isimli diziler yer alıyor.

Gizem Altunay (Deniz) Biyografisi


13 Mart 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, 1.68 boylarında ve 51 kg’dır. Eğitimini Ankara Üniversitesi iletişim Fakültesi’de tamamlamıştır. Yine bir günlük dizi Deniz Yıldızı’nda yer almıştır.

Kevork Türker


1 Ocak 1957 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.  Oynadığı diziler arasında Şehrin Melekleri yer alıyor. Böyle ikinci dizisinde de rol alacaktır.

Serap Önder


19 Ağustos 1956 yılında Boyabat’ta dünyaya gözlerini açtı. Rol aldığı yapımlar arasında Babam İçin, İşler Güçler, Aşkın Bedeli ve Hayat Şarkısı isimli diziler yer alıyor.

Arda Esen (Tunç)

Sema Şimşek (Seza)


24 Şubat 1976 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesinde aldı.  İlk olarak Dabbe 6, Kurtlar Vadisi Pusu, yapımlarda izleyici karşısında oldu.

Fatma Öney

Belgin Alptekin

Ayberk Aladar

Zafer Demircan (Nazlı)

Barış Özdemirli (Önder)

Derin İnce (Beliz)

Kaan Yalçın (Yavuz)

Elif Karagöz (Simge)

1.BÖLÜM FRAGMANIBenzer Konular