Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları, Ne Zaman hangi kanalda

/ 26 Ekim 2018 / / yorumsuz
Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları, Ne Zaman hangi kanalda

Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları, Ne Zaman başlıyor hangi kanalda

 

Yeni sezonda yeni dizilerini gün yüzüne çıkarmaya hazırlanan Q3 medya,  Star tv için yeni bir dizi hazırlıyor. Dizinin adı Kral Kaybederse olacak. Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları ile ilgili cast çalışmaları çok yakında başlıyor. Kral Kaybederse dizi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti ve fragmanı hakkında zamanla buradan tüm bilgileri duyuracağız. Kral Kaybederse dizisi ne zaman başlıyor? Kral Kayberse hangi kanalda yayınlanacak takipte kalın.

Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları

Kral Kayberse dizisi hangi kanalda yayınlanacak ? Kral Kaybederse dizisi Star tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor.  Peki Kral Kayberse dizisi ne zaman başlayacak diye sorarsanız yeni yıl sonrası Ocak ayında ekranlara gelmesi hedefleniyor.  Şuan için Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları olarak başrollerde Engin Akyürek ve Beren Saat isimleri ön planda ayrıca Belçim Bilgin’in bu dizide olması büyük olasılık. Kral Kaybederse konusu yabancı dizi olan Suits dizisi uyarlaması olarak ekrana gelmesi bekleniyor.  Suits dizisi Avukatlık ve insan ilişkileri üzerine bir dizi olarak biliniyor.

Suits dizisi hakkında;
Suits, Gabriel Macht ve Patrick J. Adams’ın başrollerinde oynadığı USA Network kanalında yayımlanan televizyon dizisidir. 12 bölümlük ilk sezonu 23 Haziran 2011’de başlamış ve dizinin şuan 8. sezonu devam etmektedir.

Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış bir dahidir. Mike’ın çocukluk hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı gerçekleşememiştir. Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır.

Harvey Specter (Gabriel Macht) New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike’ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike’ı işe almasına rağmen Mike’ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.

1. sezonda Mike ve Trevor arkadaşlığı gelgitler içerisindedir. Mike, Trevor’ın eski sevgilisi Jenny ile çıkmaya başlar. Fakat bir süre sonra Rachel nedeniyle ayrılırlar. Ama Mike -her ne kadar Jenny’den önce Rachel’a teklif etse de- Rachel’la sevgili olmaz. Harvey ise baş belası Tanner ile uğraşmaktadır, ileri bölümlerde neredeyse kariyerinden olacağı anlaşmalar çıkar. 2. sezon daha çok şirketin geri dönen kurucu ve isim ortağı Daniel Hardman vardır. Daniel Hardman, beş yıl önce göğüs kanseri karısını şirkette çalışan Monica Etan’la aldatıp metresiyle harcamak için şirketten para çalmaya başladığında Harvey ve Jessica; şirkette bir skandala sebep vermemesi için onu sanki karısıyla vakit geçirmek için ayrılıyormuş gibi uzaklaştırır. Fakat karısı öldüğünde Hardman geri döner ve Harvey’i alt etmek için Tanner ile anlaşma yapar. Şirkette oy çokluğunu kazanabilmek için Louis’i kıdemli ortak yapar fakat daha sonra oy çokluğuyla kendi şirketinden kovulur. Dışarıda da uğraşmaya devam eder. Rachel’in zengin avukat babası Robert Zane’le anlaşır ama işe yaramaz. Jessica “Hardman” ismini çıkartır. Daniel Hardman ise Robert Zane’le şirkete aynı anda 45 ayrı dava açar. Ne yazık ki Pearson’ın tek başına karşılayacak maddi kaynağı yoktur. Jessica ise Daniel Hardman’nın yaptığı yolsuzluğu açıklayamaz çünkü bir gizlilik antlaşması imzalamıştır. Böylece bir İngiliz firmayla birleşmeye gider. Harvey birleşmeyi engeller çünkü kapıda kendi isminin olmasını istiyordur ve 45 davayla kendi başına başa çıkmak ister. Harvey’in aşk hayatı da çalkantılı gitmektedir. Zoe, kardeşi hasta olduğundan New York’tan taşınır. Bu ayrılma Harvey’i üzmüştür. Ardından birleşme şirketinin avukatı olan Dana Scottie ona aşık olduğunu söylemiştir. Fakat Harvey, ona güvenemez (Harvey’in annesi babasını defalarca aldatmıştı. Bu nedenle Harvey asla evli bir kadınla yatmaz. Fakat geçmişte Dana, nişanlı olduğunu söylemeyip Harvey ile birlikte oldu. Bu da Harvey’in başka adamı aldatan beni de aldatır şeklinde Dana’ya güvenmemesine yol açtı. Tabi bir de Daniel Hardman’nın Donna’ya iftira atması, onu kovdurması ve Louis’in “Harvey’e aşık mısın?” sorularını göreceksiniz. Rachel ise LSat sınavından 172 puan alıp Harvard’a başvurur fakat kabul edilmez.

Kral Kaybederse dizisini O3 Medya şirketi yapacak. Kaderimin Yazıldığı Gün,Tatlı Küçük Yalancılar,Gülizar ve İstanbullu Gelin gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen O3 Medya diziyi yapacak.  Gelin Kral Kayberse dizisi yapımcı şirketini detaylı tanıyalım.

O3 MEDYA HAKKINDA
O3 Medya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en büyük medya grubu Middle East Broadcasting Center (MBC) ortaklığında 14 Mart 2014’te kurulmuştur.

Türk dizilerinin Ortadoğu’da ve Dünya’da gördüğü yoğun ilgi ve artmakta olan bu talebin harekete geçirdiği O3 Medya, 19 ülkede yayın yapan MBC Group’a ait yapım şirketi O3 Production Services’ın Türkiye şubesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kaderimin Yazıldığı Gün, Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Arkadaşlar İyidir, Altınsoylar, Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin, Gülizar ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinin yapımcısı O3 Medya, kendi alanlarında uzman, yaratıcı ve başarılarını uluslararası arenada da kanıtlamış, sektörün önde gelen isimlerini de kadrosunda bulundurmaktadır.

Netflix’te ilk Türk dizisi “O3 Medya” İmzasını Taşıyacak:
Netflix’e ilk Türk dizisini yapan yapım şirketi olarak bir ilke daha imza atan O3 Medya, sektördeki iddiasını dijital içerik üretiminde de sürdürmeyi hedeflemektedir.

O3 Medya’nın vizyonu; Türkiye’nin lider prodüksiyon şirketi olarak diğer ülke pazarlarına yayılmak, TV sektöründe olduğu gibi digital ortamda da Türk dizilerindeki çıta ve kaliteyi daha da yükseltebilmektir.Benzer Konular