Kudret Azra’ya matkap yapacak mı? Azra Kudret’e ne yapacak?

/ 3 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Kudret Azra’ya matkap yapacak mı? Azra Kudret’e ne yapacak?

Deniz Azra’ya Kudret’in planı matkapı söyleyecek mi? Kudret Azra’ya matkap yapacak mı? Azra Kudret’e ne yapacak? Avlu 6. bölüm izle seyircilerini ne bekliyor ağır yaralı Deniz Azra’ya Kudreti ispiyonlayınca Kudret Deniz’den nasıl intikam alacak. Deniz düzelecekmi tekrar ayağa kalkabilecekmi. Kudret’in planını öğrenen Deniz için Avlu 6. bölümde zor dakikalar geçecek.

Avlu dizisinde matkap nedemek ?

İzlerken bile dakikaların geçmediği bir hayatın geçtiği karanlık odalar içerisinde parmaklık arkasında olan bitenler bitmiyor. Kudret Azra için matkap planı yapıyor. Matkap yapmak nedemek Azra’ya nasıl matkap yapacak, yatar haldeki Deniz Kudret’in bu planını öğrenir. Arasında ciddi sorunlar olan Kudret tarafından zor günler geçiren Deniz haksızlık karşısında rahat duramıyor.

Azra Deniz’i görüyor. Deniz konuşacak durumda değil. Deniz zor konuşsa da Azra’ya kudretin planını söylemeye başlıyor. Sana Kudret matkap yapacak diyor. Azra’nın koğuşundakiler bilmesine rağmen Azra’ya geldiğinde kimse bunu söylemiyor. Kudret’in tehdit ettiği koğuş susuyor. Azra masanın üzerine çıkarak tüm koğuşa konuşma yapıyor. Kudret’in kendisi hakkındaki matkap planını söylüyor.

Avlu 6. Bölüm ayrıntıları