Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtımı

/ 9 Temmuz 2018 / / 1 Yorum
Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtımı

20 yıla yaklaşan ve her yayınlandığı yeni bölümü ile reyting rekortmeni olan Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtımı yayınladı. Pana Film’in yeni dizisi eylül ayından itibaren Tv ekranlarına gelecek dizide Polat Alemdar ve ekibi oynayacak. Kaos ile beklediğimiz dizi Kurtlar Vadisi Nöbet olarak senaryosunu açıkladı.

Kurtlar Vadisi Nöbet

Yeni sezonun en çok izlenen dizisi olacağı şimdiden belli. Yayınlanan Kurtlar Vadisi Nöbet tanıtım videosu ile reytingleri toplamış durumda. Dizinin şuan için hangi kanalda yayına gireceği anlaşma aşamasında. Ön plana çıkan iki kanal bulunuyor. Yapımcı Kanal D ve Atv kanalı ile ön planda görüşmeler yaptığını açıkladı ancak Tv8 de bu konuda sürpriz yapabilir. Necati Şaşmaz yeni sezonda dizisinin olacağını söylerken senaryosu ve oyuncuları hakkında detaylı açıklamada henüz bulunmadı.

Adından anlaşılacağı üzerine Ülke Nöbeti şeklinde düşünülmesi akla ilk geliyor. Özellikle darba ve girişim olaylarından sonra bu konulara kesinlikle değinen hatta Kurtlar Vadisi Darbe filmini çeken Pana Film yeni sezon için en iyi senaryoyu hazırlıyor. Bu seferki dizi her zamankinden daha fazla aksiyon sahnesi ve Hollywood tadında çekim kalitesi sunacak. Bize gelen tüyolar arasında en yakın oyuncu Hande Erçel Kurtlar Vadisi dizisinde oynayacak mı oluyor. Şuan için sızmış tüyolar arasında bulunan Hande Hanım bu konu açıldığında uzak duruyor.

Kurtlar Vadisi Nöbet Necati Şaşmaz

Pek Yakında Eylül ayı sonlarında 2018 yayın hayatına başlayacak. Sezon Kanal D’nin bu yıl az ancak kaliteli reyting alan diziler ile yoluna devam edeceğini açıklaması Kurtlar Vadisi Nöbet’imi kastetti acaba. Gelecek sezonda yayınlanacak dizinin ilk Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtımı ise şimdiden en çok aratılan video oldu. Özgü Namal ilk oyuncularındandı. Konsey kurulurdu ve Çakır karakteri ile asilik izlerken Laz Ziya’nın Nesrin demesi kulaklarımızdan çıkmıyor.

İş bu sonucunda ise Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtımı yayınlanması ile hangi kanalda yayınlanacak ve ne zaman başlayacak merak edilenler arasında. Pana Film haberlerine göre dizinin Eylül Ayında Kanal D yada Atv kanalında olması tahmin ediliyor.Necati Şaşmaz ve ekibi ile Türkiye olaylarını ele alan dizi reyting rekortmeni olacak. Diğer tüm kanallardaki dizilerin toplamı kadar izlenme sayılarına ulaştığı zamanlardaki gücünü yeni senaryosunda yakalayabilecek mi ?

Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtım VideosuBenzer Konular

Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtımı (1 Yorum)