Kurtlar Vadisi Nöbet Tekrarı Ne Zaman

/ 11 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Kurtlar Vadisi Nöbet Tekrarı Ne Zaman

Türk televizyon tarihinin bu güne kadar en çok reyting alan dizisi Kurtlar Vadisi Nöbet dizisi ile yeni sezonda karşımızda. Slolganı hangi gün oynayacağını belirtiyor. Kendi gününde ve kendi saatinde Kurtlar Vadisi Nöbet Tekrarı olmayacak bölümlerini yayınlayacak.

Reyting rekortmeni dizi ilk günden beri farklı statreji uyguluyor. Dizinin yeni sezon bölümleri tekrarı yayınlanmıyor. Dizinin izlenme saati tek seçenek perşembe günü ekranda oluyor ve bir daha izleme şansınız yıllardır olmuyor. Dizi üzerinden uzun zaman geçmesinden sonra eski bölümleri farklı formatlarda yayınlanıyor. Tv kanalları ile bu güne kadar sadece tek yayın hakkı sunan Pana Film 2018 eylül sonunda başlayacak dizisi için ilk sinyalini verdi.

Pana Film 2018 eylül

Necati Şaşmaz’ın başrol oynadığı dizi konusu yine yakın tarih içeriyor. Polat Alemdar Taksim’de demokrasi nöbeti tuttuğu sırada senaryosunu kafasında oluşturduğu Kurtlar Vadisi Nöbet Tekrarı ne zaman yayınlanacağı konusunda yine gülümsedi. Biz ekranlara kendi günümüz ve saatimizde bir defa çıkarız. Bizi izlemek isteyen izler zor ile izletmeyiz. Ülkenin demokrasisine zarar verenleri buna karşı savaş başlatanları Taksim meydanında bizzat yaşadım. Bu konu beni çok etkiledi diyerek diziye döktü. Ön hazırlıklarının tamamlandığı yaz ayında dizinin ilik bölümleri tamamlandı. Yeni sezonda henüz TV kanalı ile kesin bir anlaşma sağlanmadı.

Necati Şaşmaz Nöbet Taksim

Eski dizilerinden aldıkları reytingler konusunda siyaseti bu kadar yakından dizi haline getirmeleri düşüncesi ters düşenler tarafından takdir edilmeyecektir. Bu bir kısım izleyicisinin düşmesine ve Necati Şaşmaz’a karşı bakış açılarının düşmesine neden olacaktır. En iyisini tabi ki yapımcı Pana Film bilir. Kendisi trendi düşürmeden 20 yıldır yapımları ile Türk Tv tarihinin en yüksek izlenme sayısını elinde tutmaktadır. Kurtlar Vadisi gelecek sezondaki bölüm tekrarları detaylarını sizler ile paylaşacağız.

İş bu sonucunda 2018 yılında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Nöbet tekrarı olmayan bölümleri ile kendi gününde ve kendi saatinde Kanal D yada ATV ekranlarında gösterime girecek. Şuan ki iletişim ATV yönüne daha yatkın görünüyor. Pana Film bu konudaki son kararını açıkladığında kategorimizdeki güncel konuları takip ederek en doru bilgiyi en hızlı şekilde alabilirsiniz. En yüksek maliyetler harcanan dizi ekibine şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz ve yeni bölüm hakkında senaryosu hakkında bilgileri sizlere ilk ileten site olmaya devam edeceğiz. Yayımlanan Kurtlar Vadisi Nöbet Tanıtımı konumuzu okuyabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Nöbet tekrarıBenzer Konular