Laura Lombardi Kimdir ? TV8,5 Alkayış Fight Arena

/ 18 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Laura Lombardi Kimdir ? TV8,5 Alkayış Fight Arena

17 Ağustos Funda Alkayış’ın rakibi Laura Lombardi Kimdir ? TV 8,5 Alkayış Fight Arena programında Survivor yarışmacısı Funda’nın İtalyan rakibi kim. Gecenin en önemli maçı hem Türkiye hem de İtalya’da ilgi ile izlendi. Herkesi ekranlara kilitleyen mükemmel spor müsabakası ayrıntıları.

30 yaşında 13 nakavut sahibi Funda Alkayış karşısına Mersin’de İtalyan yarışmacı çıktı. Kaslı vücudu ile 34 yaşındaki Laura görünüşü ile etkileyici. 164 cm boyu ile Survivor yarışmacısı Funda’nın karşısına çıktı. İtalyan sporcu kas yapısı ile Funda’nın çok üzerinde idi. 52 Kg de olan yarışmacılar TV 8,5 kanalında canlı olarak verildi. Döğmeli vücudu ve değişik saç stili ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Ancak aynı şekilde maçta da etkili olan Laura kimdir biraz yakından tanıyalım.

Funda Alkayış

Her ne kadar kas yapısı ile önde olsa da Funda dikkati ile her zaman kolay puan almayı başardı. İtalyan yarışmacı Laura Lombardi kimdir maçı başından beri önde götürdü. Kickboks müsabakasında dünya şampiyonluğu bulunuyor iki yarışmacının da. Ancak Mersin de ring çok sıcak. Yarışmacılar çok iddialı. Maçın sonucunu bekliyoruz.

Laura Lombardi Kimdir

Maçın sonucunda Renkli İtalyan Laura, maçı Funda’ya verdi. Centilmence selamlaşarak ülkesine malubiyet götürdü. Kendisine hayatında başarılar diliyor ve Funda’yı unutmamasını temenni ediyoruz.Benzer Konular