Lise Devriyesi dizisi oyuncu kadrosu konusu TRT 1

/ 15 Mart 2017 / / yorumsuz
Lise Devriyesi dizisi oyuncu kadrosu konusu TRT 1

TRT 1 ekranlarının heyecanla beklenilen dizilerinden birisi olan Lise Devriyesi dizisi kısa bir süre sonra izleyici karşısında olacak.

ARC Film tarafından hazırlanan ve başrollerinde Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal, Doğan Akdoğan, Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik gibi ünlü isimlerin yer aldığı yapım şimdiden heyecanla bekleniyor.

Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu, senaryosunu ise Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan’ın kaleme aldığı yeni gençlik dizisi her Pazar TRT ekranlarından izleyici karşısında olacak.

LİSE DEVRİYESİ DİZİSİNİN YAYIN GÜNÜ BELLİ OLMUŞTUR. MERAKLA BEKLENİLEN YAPIM HER PAZAR YAYINDA OLACAKTIR. 1.BÖLÜMÜ İSE 26 MART PAZAR AKŞAMI SAAT 20.00’DE EKRANA GELECEKTİR.

DİZİNİN KONUSU
Lise öğrencilerinin yaşadığı bazı olayları konu alacak olan dizinin detaylı olarak hikayesi ilerleyen günlerde Dizitvlist’te yayınlanacak.

LİSE DEVRİYESİ DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Bahar Şahin (Işıl)
26 Mayıs 1997 yılında Artvin’de doğan oyuncu, O hayat Benim dizisinde Müge karakteri ile akıllarda kalmayı başarmıştır.

Ozan Dolunay (Yiğit Doğrusöz)

Son olarak Yüksek Sosyete dizisinde rol alan ve büyük beğeni kazanan oyuncu yeni dizide başrol oyuncusu olarak yer alacak.

Asena Tuğal

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 2006 yılında gerçekleştirilen Miss Turkey’de 4. olmuştur. Daha sonra ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.

İsmail Ege Şaşmaz

Yusuf Gökhan Atalay

Doğan Akdoğan

Ebru Akel

Gamze Süner Atay

Mehmet Çevik

TANITIM FRAGMANI

Lise Devriyesi, yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer alıyor. Baba Candır dizisinin gününde yayında olacak olan yapımın ne kadar reyting oranı alacağı hakkında merakta devam ediyor.

1.BÖLÜM FRAGMANI



Benzer Konular