Maide’nin Altın Günü izle, Maide’nin Altın Günü hangi kanalda?

/ 24 Şubat 2019 / / yorumsuz
Maide’nin Altın Günü izle, Maide’nin Altın Günü hangi kanalda?

Başrollerinde Ezgi Mola, Mesut Can Tomay ve Hilmi Özçelik’in yer aldığı Maide’nin Altın Günü TV’de ilk kez ATV ekranlarına geliyor.  Ezgi Mola’nın başrolünde yer aldığı Maide’nin Altın Günü, altın günlerinin şaşaalı ismi Maide teyze ile yeğeni Yağmur’un, kayıp bir gerdanlığı bulmak için çıktıkları macerayı konu ediniyor. Maide’nin Altın Günü gişe seyirci sayısı 780.329 olmuştu.  Vizyona girdiğinde oldukça sevilen bu komedi filmi şimdi televizyon ekranlarına geliyor. TV izleyicileri Maide’nin Altın Günü hangi kanalda diye sorarken cevap ATV’den geldi. Maide’nin Altın Günü filmi 24 Şubat Pazar günü saat 20:00 da ATV ekranlarında olacak.

Maide'nin Altın Günü izle
Maide’nin Altın Günü izle

Maide’nin Altın Günü izle

Maide, titiz mi titiz, marifetli mi marifetli bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla meşhurdur. Kısırları, börekleri, eğlencesi dillere destandır. Altın günlerinden birinde Maide’nin aile yadigarı gerdanlığı çalınır. Gerdanlığı bulmak için İstanbul dışından gelen ergen yeğeni Yağmur ile bir liste yaparlar. Güne gelen kadınların tek tek peşine düşecekleri bu macerada başlarına birbirinden komik olaylar gelecektir.

Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği, yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nu yaptığı, öyküsü Ezgi Mola’ya ait, senaryosunu Serkan Altuniğne ve Çağdaş Dinç’in kaleme aldığı ‘Maide’nin Altın Günü’ adlı sinema filmi 8 Aralık’ta vizyona giriyor. Çekimleri İstanbul’da dört haftada tamamlanan başrolünde Ezgi Mola’nın yer aldığı filmin kadrosunda ayrıca Mesut Can Tomay, Hilmi Özçelik, Gülhan Tekin ve Demet Gül’de rol alıyor.Benzer Konular