Master Chef 15 ekim kim kazandı ? eleme potasında kim var ?

/ 15 Ekim 2018 / / yorumsuz
Master Chef 15 ekim kim kazandı ? eleme potasında kim var ?

Masterchef Türkiye 13. bölümü ile devam ediyor. 15 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan Master chef Türkiye yarışmasında kim kazandı detayları sizler için paylaşacağız. 15 ekim fragmanı yayınlandı bakalım kim kazandı kim eleme potasında yer alacak.  Geçen hafta elenmekten kılpayı kurtulan Masterchef Uğur yine ön planda olacağa benziyor.  Somer Şef,  Uğur’a geçtiğimiz hafta Unutmaki seni devirmeyen her yara, seni daha güçlü kılar demişti.

Masterchef Uğur

Masterchef Kerem ile tatlı sert atışmaları olan Uğur bu hafta Geçen hafta eleneceğimi düşünen sözde aşçılar size sesleniyorum. Buranın tek MasterChef’i benim. Bunu aklınıza sokun, özellikle Kerem sen diyerek Kerem’e meydan okuyor.   Masterchef Kerem ise “Artık suyu çok ısındı onun, içi ne kadar bomboş bir balon haline geldiğini hepimiz görmekteyiz. Bunun patlamasına ramak kaldı.” diyerek Uğur’a yanıt verdi.

Fragmanda yarışmacıların kaptanlık yarışında et yaptıkları görülmekte, bakalım en iyi eti kim pişirecek ve kaptan olacak.  Her fırsatta etin profosörüyüm diye konuşan Masterchef Mehmet kaptan olabilecek mi ? Her zaman olduğu gibi fragmanda yine alevler ile beraber seslerde yükseliyor. Herkesin birbirine bağırdığı yarışmada bakalım bu hafta kim kaptan oldu.  Yarışmanın gitgide sonlarına doğru giderken Master Chef 15 ekim kim kazandı sorusu her zaman olduğu gibi dizitvlist.com farkıyla burada bulacaksınız.

Masterchef Kerem

Bugünkü yarışmada öncelikle Masterchef mavi takım kaptanı kim oldu ? sorusu cevaplanacak.  Mavi Takım kaptanı belli olduktan sonra kendisine rakip olarak Kırmızı Takım kaptanını seçecek.  Kaptanlar sırayla takımlarına almak istedikleri yarışmacıları belirleyecekler.  Daha sonra takım oyunu oynanacak. Masterchef jürileri,  Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya takımlara zorlu bir görev verecekler. Takımlar jürilerin verdiği menüde yer alan yemekleri yaptıktan sonra kazanan takım belli olacak.  Kazanan takım üst kata çıkarak 1 gün daha rahat ederken kaybeden takım arasında dokunulmazlık oyunu oynanacak. Master Chef dokunulmaz kim oldu ? sorusunun yanıtını arayacağız.  Masterchef dokunulmazlık sahibi yarışmacı belli olduktan sonra ise takım kendi arasında oylama yaparak 2 kişiyi eleme potasına sokacak. Bu hafta Master Chef eleme potasında kim var ? oldukça merak edilen bir konu.

Geçen hafta yarışmaya ünlü yemek bloggeri Özlem Yüksektepe veda etmiştir.  Master Chef Özlem Kimdir ? makalemizden kendisi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  Açıkcası Özlem’in elenmesini kimse beklemiyordu. Ama eleme yarışmasındaki tek bir hata yarışmacıların vedasına sebep olabiliyor.  Geçtiğimiz hafta eleme potasında Kerem, Uğur, Özlem ve Tuğçe vardı. Kerem kaptan olmasına rağmen eşit oy aldığı Master Chef Meltem yerine kendi ismini vermiş ve büyük risk almıştı. Bakalım bu hafta eleme potasına kimler girecek.  Yarışmada izleyenler tarafından popüler Masterchef adayı Kerem olarak görülüyor. Master Chef Kerem Kimdir ? makalemizden kendisi ile bilgi alabilirsiniz.  Peki sizin favoriniz kim sayfa aşağısındaki yorum alanımızdan kendi MasterChef adayınızı bize yazın. Master Chef 15 ekim kim kazandı ? gibi daha birçok sorunun cevabını 15 Ekim akşam saat 20:00 de Master Chef Türkiye 13. bölümünde TV8 ekranlarında izleyeceğiz. Takipte kalınız.