Master Chef 7. bölüm kim elendi ? kim kazandı ?

/ 19 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef 7. bölüm kim elendi ? kim kazandı ?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Master Chef 7. bölüm kim elendi ? Master Chef Türkiye yarışmasının 7. bölümünde kim elendi sorusunun cevabını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Öncelikle yayınlanan fragmana göz atalım. MaterChef Türkiye’de korkutan bir kaza yaşandı. Master Chef Murat yere yuvarlandı, diğer yarışmacılar şaştı kaldı. MasterChef Türkiye, yeni bölümüyle cumartesi 20:00’de TV8’de.

Master Chef 7. bölümdeki ön plana çıkan olaylar şu şekilde görülüyor. Esra ve Ezgi arasında bir çekişme var. Master Chef Ezgi bu yarışmadaki tek figüranın Esra olduğunu söylerken Esra ise sen ne zaman başrol oldunda figüranları belirliyorsun diyerek ona cevap veriyor. Ayrıca Master Chef Kerem’in yaptığı bir yemek usta şef ve Master Chef jürisi Mehmet Çetinkaya tarafından olağanüstü eğer tutturabilirse muhteşem birşey çıkacak diyerek anlatılıyor. Ve günün bombası Masterchef Murat elindeki tencereler ile yere yuvarlanıyor ve tüm yarışmacıları korkutuyor.

Master Chef 7. bölüm kim elendi ? bu sayfada sürekli güncellenerek yayınlanacaktır.  Ayrıca 7. bölümde kim elendi belirlenirken takım oyununu kim kazandı ? Kim takım kaptanı oldu ? hepsi bu sayfada olacak takipte kalın.Benzer Konular