Master Chef 8 Ekim Kim Elendi ? Kim Gitti ?

/ 4 Ekim 2018 / / yorumsuz
Master Chef 8 Ekim Kim Elendi ? Kim Gitti ?

Master Chef Türkiye artık Pazartesi ve Salı günleri yayınlanacak.  Sitemizde yayınlanan bölümler ve yarışmacılar hakkında detaylı bilgileri sizler için araştırıp yazıyoruz. Master Chef 8 Ekim Kim Elendi ? Kim Gitti ? makalemizde sizlere günün özetini paylaşacağız.

Master Chef Tuğçe Diskalifiye oldu mu ?

Öncelikle fragmanda yayınlanan kısa karelerde yarışmacılar neler söylüyor onlardan bahsedelim ;  Yarışmanın bu bölümü Master Chef Tuğçe odaklı görünüyor. İlk olarak Tuğçe’nin gelmeyin üstüme dediği görülüyor.  Sonrasında Kerem’in şu sözleri dikkat çekici ;  Her bir insanın Tuğçe’den çok daha ön plana çıktığını düşünüyorum yarışma süresince.  Tuğçe ise bu sözlere tepkisini şöyle veriyor.  “Buradaki en pasif gördüğüm insan” diyemezsin bana… Benimle beraber hepsini yakarım.

Yarışmacılara geçen hafta yapılan kaptan oyunundaki gibi zamana dayalı bir görev veriliyor. Görevi en kısa sürede ve verildiği şekilde yapan kişi mavi takım kaptanı oluyor ve kırmızı takım kaptanını seçme şansı yakalıyor.  Bu oyun boyunca yarışmacılar zamana karşı yarıştıklarından başlarına çeşitli kazalar geliyor örneğin Master Chef Uğur yine kayarak düşüyor.

Master Chef Murat Diskalifiyemi Oldu ?

Master Chef Türkiye 11. bölümü gergin dakikalara da ev sahipliği yapıyor.  Fragmanda Master Chef Eslem ve Murat arasında bir olay görülüyor. Bırak şunu, bırak şunu, dedim. şeklinde daha sonra Hazer Şef, Murat’a seslenerek Kendine Gel! diyor.  Master Chef 11. bölümün en kritik yeri ise Master Chef Tuğçe tarafından söylenen ;  Hiçbir etkimin olmadığı gibi uzar giderim.  Beni diskalifiye eder misiniz ? sözleri oluyor.  Masterchef Tuğçe diskalifiye mi edildi ?

Master Chef Kim Diskaliye Oldu ? makalemizden konuyu derinlemesine analiz edeceğiz.  Master Chef 8 Ekim Kim Elendi ? bu sayfada TV8 Master Chef 11. bölüm başlar başlamaz güncellenecek ve yayınlanacak.

GÜNCELLEME :  Master Chef  8 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 11. bölümde takım oyununu kaybeden Mavi Takımdan  Tuğçe, Özlem ve Kerem arkadaşlarından 3 oy aldılar. Bu durumda elenme adaylarını kaptan olarak Kerem belirledi.  Kerem, Tuğçe ve Özlem’i eleme potasına gönderdi. Yarın yapılacak yarışmada kaybeden takımdan 2 kişi daha eleme potasına çıkacak ve 4 kişiden biri elenecek bakalım 9 Ekim Master Chef Türkiye kim elendi ? Benzer Konular