Master Chef 8 Eylül Kim Kazandı ?

/ 8 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef 8 Eylül Kim Kazandı ?

Çok gergin geçen bir gecede Master Chef 8 Eylül Kim Kazandı ? Mavi takım kaptanı Uğur ve Kırmızı takım kaptanı Hakan menülerini belirleyerek deniz mahsülleri yemeklerini hazırladı. Toplam 7 tabaktan oluşan menülerini jüri üyerline sundular.

Master Chef 8 eylül kim kazandı konusundan daha çok Master Chef Murat’ın kovulması güne damgasını vurdu. Murat’ı jüri uyardı. Süre bitmiş ve sunuma geçilmiş olmasına rağmen yemeklere dokundu. Jüri bir daha dokunursan kovulursun dedi ve Murat hareketini tekrarlayınca Somer Sivrioğlu tarafından kovuldu. Kırmızı takım yemek hazırlık aşamasında Murat yüzünden tatlıyı düşürdü. Tekrar düzeltebilmesi için süresi yetmedi ve tatlı olmadan yemeklerini sundular.

Mavi takım Master Chef 8 eylül kim kazandı diye erken sevindi. Kırmızı takımın eksik menüsü olunca kendilerini önde gördüler. Ana yemeğini balık yerine, balıklı spagetti çok eksik kaldı. Hiçbir şey kullanılmadan makarna haşlanmış üzerine balık parçaları ile bir de permasan sos verilmiş dedi. Kesinlikle yetersiz bir ana yemek oldu dedi ve mavi takımın yemeği beğenilmedi. Kırmızı takımın ana yemeği kesinlikle çok iyi açık ara fark ile önde dedi.

Sonuç olarak balık menüsünde Master Chef 8 Eylül Kim Kazandı ? Uğur bilerek tecrübesiz oyuncu Hakan’ı seçti ve yarışmayı kazandı. Mavi takım toplamda eksikleri olsa da kırmızı takım karşısında 8 eylülde kazanan taraf oldu. Mavi takımı tebrik ediyoruz. Uğur’un taktiği tecrübesiz karşı takım lideri taktiği tuttu. Hakan takımını iyi yönetemedi ve kaybeden kırmızı takım oldu. Oyun sonucunda Esra ağlayarak Murat’a sitem etti. Ne zaman ne yapmasını gereken nerede durması gerektiğini bilmeyen birisin dedi.Benzer Konular