Master Chef Alp Elendi !

/ 10 Eylül 2018 / / 1 Yorum
Master Chef Alp Elendi !

Jüri üyesi kararını açıkladı ve kaybeden takımdan Master Chef Alp elendi. Son gün Mehmet Yalçınkaya’nın yemeğini taklit etmesi istenen 4 yarışmacı arasından en az benzer olan Alp elendi. Master Chef programdan önlüğünü çıkartarak yarışmaya veda etti.

Master Chef Alp elendi ancak çıkarttığı tabağının çok başarılı olduğunu söylüyor. Elendiğim için üzülmedim ancak ben Master Chef olmaya gelmiştim dedi. Buraya gelebilmek bile çok şey demek. Gelecek haftanın içerisinde olmayacak yarışmacı veda etti. Eleme içerisinde Eslem, Murat, Ezgi ve Alp vardı. Takım seçimlerinde Alp hep en son seçilen isim oluyordu. Bunu ısrarla kendisi de dile getirmişti. Ancak takımların da çok tercih etmediği isim Alp gelecek hafta aramızda olmayacak. Master Chef Mehmet ise gecede paçayı yırttı diyebiliriz.

Master Chef Alp

Master Chef 9 eylül kim elendi diye beklerken gecenin kara önlükteki en kötü tabağını sunan Mehmet ise elenmekten kurtuldu. Ancak bir Master Chef her alanda yemek yapabilmesi gerekiyor. Mehmet kendisini et dışında geliştirememesi durumunda kendisi elenen yarışmacı olacak. Yarışmanın aslında her zaman abisi olan ve polomik yaratmadan sadece işine bakan deneyimli 49 yaşındaki Alp’in elenmesi sürpriz olmadı. Kendisi elenmeden önce ben 42 yıldır mutfaktayım. Master Chef olmaya geldim olmasam da önemli değil ben mutfakta olmaya devam edeceğim dedi.

Sonuç olarak Master Chef Alp elendi Kendisine hayatında başarılar diliyoruz. Yarışmaya katkıların için kendi adımıza teşekkür ediyoruz. Umarız bir gün bir mekanda senin yemeğini yeme fırsatı bulabiliriz.

Master Chef Alp Elendi ! (1 Yorum)

  1. Beyefendi kişiliği ve sessiz haliyle düzeni bozduğu için elenen yarışmacı çiğ et getirenler elenmezken onun elenmesi hiç adil olmadı kesinlikle yurt dışında ki ile alakası yok