Master Chef Atakan Kimdir ?

/ 15 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Atakan Kimdir ?

15 Eylül Master Chef Türkiye programında jüriler yarışmacılara büyük bir sürpriz yaparak ilk bölümdeki soğan doğrama yarışmasında ilk 14 yarışması arasına kalamayan Zeynep ve Atakan tekrar yarışmaya dahil etti.  Peki Master Chef Atakan Kimdir ? MasterChef Atakan 25 yaşında ve aşçı yardımcısı olarak çalışmaktadır.  MasterChef Atakan yarışmada iddialı olduğunu ve kimseyi kendine rakip görmediği söyledi.

Masterchef Atakan soyadı Erbek olup instagramda oldukça aktiftir.

Master Chef Atakan ilk yarışma olan kaptanlık yarışmasında Alman Usülü Ravioli yaptı. Masterchef Mehmet Yalçınkaya tarafından tadımı yapılan yemeği şefler pek beğenmedi ve Master Chef Atakan kaptanlık yarışını kazanamadı.

Alman Usulü Ravioli

Kaptanlık yarışını kazanamayan Atakan bakalım bugünkü yarışmada mavi takım kaptanı olan Kerem tarafından takıma dahil edilecek mi?  Ayrıca bugünkü yarışmada Atakan ile birlikte yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı Master Chef Zeynep Kimdir ? yanıtını öğrenmek için makalemize göz atabilirsiniz.  15 Eylülde yayınlanan bölümde mavi takım kaptanı Kerem yeni yarışmacı Master Chef Atakan diyerek onu takımına dahil etti. İlk gün soğan doğrama yarışmasında elenen Atakan’ın takım oyununda soğan doğraması ve kavurması ayrı bir ironi oldu.

Master Chef Murat ise Atakan’a takılmadan edemedi. Atakan’a “Gözlüklü Çocuk” lakabını takan Murat ilerleyen günlerde başarılı olursa yarışmacıya “Güzel İzmir’li Çocuk” diyeceğini belirtti.  Master Chef Atakan Kimdir ? yazımız  burada sona eriyor Master Chef Türkiye yarışmasının güncel haberlerini sitemizde bulmaya devam etmek için bizi takip etmeyi unutmayınız.Benzer Konular