Master Chef Burcu Kimdir ?

/ 8 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Burcu Kimdir ?

TV8 ekranlarında fırtına gibi esen yarışma programı Master Chef Türkiye yarışmacılarından Master Chef Burcu kimdir gelin hep beraber bakalım.  İlk bölümlerde pastacı kimliği ile öne çıkan ve sürekli menülerdeki tatlı-pasta görevleri kendisine emanet edilen Masterchef Burcu Kimdir?

 

Masterchef Burcu Kimdir

 

Master Chef Türkiye Burcu kimdir?  Araştırmalarımıza göre Masterchef Burcu soyadı Eminoğlu.  MasterChef yarışmacısı Burcu 31 yaşında ve bekar.  Burcu’nun asıl uzmanlık alanı pastacılık. İstanbul Kadıköy’de Minola Pasta Atölyesi adlı bir işletmesi bulunan Masterchef Burcu pastacılık üzerine bu atölyede hizmet veriyor.

Masterchef Burcu, Minola Pasta Atölyesi kendini şöyle tanımlıyor.  İstanbul Kadıköy Caddebostan da meşhur Bağdat Caddesi’nin bir sokak arkasında bulunan ve günlük ürünlerimizden, düğün pasta çeşitleri ve özel sipariş verebileceğiniz ürünlerin hazırlandığı bir pasta üretim merkezidir. Dondurmalı ve normal kurabiye, tereyağı ve Belçika çikolatasından yaptığımız brownie kek çeşitlerimiz ürünlerimizden sadece bir kaçıdır. Özellikle düğün gibi sizin fazlasıyla önem verdiğiniz organizasyonlar için çok şık ve lezzetli düğün pastaları hazırlıyoruz. İstediğiniz modeli seçtikten sonra, hayalinizdeki düğün pastasını en ince detayına kadar tasarladıktan sonra, size tadımlık olarak, özel tadım menüsü hazırlayıp siz beğenip onayladıktan sonra üretim aşamasına geçiyoruz. Pastanız hazırlandıktan sonra, son düzeltmeler yapılır ve düğün alanına kendimiz ulaştırırız

MasterChef Kerem Burcu

Burcu özellikle yarışmadaki Kerem ile çok iyi anlaşmaktadır.  Master Chef Kerem Kimdir ? Sosyal medyada Masterchef Kerem Burcu ortak fanları oldukça fazla. Masterchef Türkiye oylama tabanlı gitmiyor şuanda ama belirli bir fan kitlesine sahip olmaları onlar için bir avantaj olacaktır.

İş bu sonucunda Master Chef Burcu kimdir bilginiz var ise bizim ile paylaşın. Çok kişi tarafından merak edilen Burcu’nun 31 yaşında ve bekar olduğundan ileriye giden çok fazla bilgiye erişemedik. Siz değerli okurlarımızın bize yardımcı olmasını bekliyoruz. Bilgilerinizi ve düşüncelerinizi yorum olarak aşağıdan ekleyebilirsiniz.Benzer Konular