Master Chef Eslem ile Hakan Sevgili mi ?

/ 27 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Eslem ile Hakan Sevgili mi ?

Bildiğiniz gibi Master Chef ilk programdan beri Master Chef Murat sürekli Tuğçe’ye takılarak Tuğçe terimi sil Tuğçe bana kahve getir gibi söylemlerde bulunuyor. Master Chef 9. bölüm tanıtımda ise ilginç bir detay var.  Master Chef Eslem ocakta kahve yapıyor Murat bu kahve kimin diye sorduğunda ise Hakan’a yapıyorum yanıtını alıyor.  Peki Master Chef Eslem ile Hakan Sevgili mi ? 

Master Chef Hakan ile Eslem Sevgili mi ?

 

Master Chef Eslem ile Hakan Sevgili mi ? açıkçası bilemiyoruz ama bu hafta yayınlanan programda bu olaya göndermeler var.  Öncelikle Eslem’in elleriyle Hakan’a kahve yapması gösteriliyor. Ardından Hakan’ın Zeynep’e yardımcı olayı sözünden sonra direkt olarak Eslem gösteriliyor.  Hakan durumu farkedip hemen Eslem’e de yardım edelim diyerek Eslem’in masasına gidiyor. Eslem ise Hakan bırakır mısın, istemiyorum yardımını diyerek ona çıkışıyor.  Olay bununla da kalmıyor.  Master Chef Zeynep kıskandın mı ? diye soruyor.  Olayların devamını göremiyoruz ama Master Chef Eslem Ben gitmek istiyorum kapıyı açarmısınız ? Kapıyı açın gitmek istiyorum. diyerek stüdyodan çıkmak istiyor.

Hatırlarsanız Masterchef Türkiye 8. bölümde dokunulmazlık yarışında üst katta bulunan Meltem Hakan’a kendininkini yaptın Eslem’e mi yardım ediyorsun ? diye sormuştu. Hakan’da profesyonellik bunu gerektirir diye cevap vermişti. Yine üst katta bulunan Burcu ise şaşırarak Hakan niye Eslem’e yardım ediyor biliyormusun şeyydenn demişti fakat Meltem tarafından şişştt diyerek susturulmuştu.

Masterchef Hakan ile Eslem Sevgili mi ?

Tabiki bu bir şef yarışması Türkiye’nin Master şefi aranıyor. Fakat Türk televizyonlarında reyting çok önemli bir konu dolayısıyla programlarda biraz aksiyon, kavga, aşk araya mutlaka serpiştiriliyor.  Kısaca Eslem ve Hakan aşık yada sevgili olduklarını düşünmüyoruz fakat alt metinlerde neler var bunu haftasonu yayınlanan Masterchef yeni bölümleri ile hep beraber göreceğiz. Eslem hakkında detay istiyorsanız  Master Chef Eslem Kimdir ? makalemizi okuyabilirsiniz. Hakan için ise Master Chef Hakan Kimdir ? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Yayınlanan programda durum açıklığa kavuştu.  Durumun çok çirkin olduğunu belirten Eslem böyle birşey yok diyerek olaya tepki gösterdi. Hiç kimseyle bir anılmak istemediğini belirtti. Yapılmaya çalışılan algıdan hoşlanmayan Eslem stüdyodan çıkmak istedi. Eslem buraya Master Chef olmak için geldiği ve çirkin bir itham ile karşılaştığı için ağlamaklı olduğunu ama ağlamayacağını söyledi.