Master Chef Eslem Kimdir ?

/ 5 Eylül 2018 / / yorumsuz
Master Chef Eslem Kimdir ?

Yeni yemek programının yarışmacıları arasında Master Chef Eslem Kimdir? Masterchef Eslem ne iş yapar yaşı kaçtır. Yarışmacılar arasındaki en küçük profesyonel aşçı genç bayanı tanıyalım. Masterchef Eslem biyografisi hakkında detayları ve gerçek hayattaki çalıştığı restaurant hakkında bilgileri.

İstanbuldaki lüks restorantlarda aşçı olarak çalışıyor. Henüz yaşı nedeni ile yüksek konumlarda olmasa da deneyimi ve becerisi yaşına göre çok fazla. Master Chef Eslem kimdir ? Mütevazi bir aileden gelen Eslem Mavi takımda yer alıyor. Takım lideri Master Chef Meltem ile iyi anlaşıyor. Şuan için ilk elenen kişi Ercan’ın takımında yer alıyor. Takım halinde kendilerini daha geliştirmeleri gerekiyor. Murat ve ekibine karşı etkilerini arttırmaları gerekiyor. Murat takım içerisinde sevilmemesine rağmen haftanın kazananı olmuştu

Masterchef Eslem kimdir diye merak ediliyor. Kendisinin komilikten gelen bir başarı hikayesi var. İhtiyacından dolayı başladığı utfaktaki komilik görevinden kısa sürece aşçılığa terfi edildi. Küçük yaşından beri annesinin peşini mutfakta bırakmayan Eslem yarışmadan galip ayrılmak için elinden geleni yapıyor. İlk 14 yarışmacı arasına kalabilmek için çok çalıştı ve hakkını aldı. Henüz 19 yaşında olan Master Chef Eslem bundan sonra İstanbul’da çok lüks restorantlarda çalışacağına eminiz. Yarışma sonucu ne olur ise olsun bize başarısını gösterdi. Özellikle starter tabaklarda ve 1. seviye yemek dediğimiz çorba konusunda uzmanlığı bulunmaktadır. Ancak öğrenmeye açık yapısı itibari ile kısa sürede kendisini en hızlı geliştirebilen yarışmacılar arasında.

Masterchef Eslem Kim

Et konusunda Master Chef Eslem çok uzman değil ancak tatlı da ondan sorulur. Başarılı yarışmacı Eslem Master Chef olma konusunda ilerliyor. Takımından elenen adayın olması onu üzdü ancak Master Chef Mehmet ile iyi anlaşıyor. Özellikle et konusunda uzman Mehmet’in onu yönlendirmesine ve geliştirmesine de izin veriyor. Tüm yarışmacılar kendi uzmanlık alanlarında yarışır iken Eslem farklı statreji uyguluyor. Diğer yarışmacıları yakından tanıyor ve onların tüyolarını kendisine katıyor. Yarışmanın sonunda tüm yarışmacılardan öğrendiği tüyolar ile birinciliğe oturabilecek yarışmacı.

Master Chef Eslem

İş bu sonucunda Master Chef Eslem kimdir merak ediliyordu. Masterchef Eslem kim hakkında sizin bildiğiniz detaylar var ise lütfen bizim ile paylaşın. Şuan için Eslem hakkında bilgilerimiz bu kadar gelen yorumlar neticesinde ve edindiğimiz bilgiler ile detaylandıracağız.  Masterchef Türkiye eski yarışmacılardan Zeynep tekrar katıldı Master Chef Zeynep Kimdir ? yazımıza tıklayarak Zeynep hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Benzer Konular