Master Chef Esra Kim ? Esra Kimdir ?

/ 30 Eylül 2018 / / 1 Yorum
Master Chef Esra Kim ? Esra Kimdir ?

TV8 programının yarışmacısı Master Chef Esra kim ? Yarışmacılar arasında yaşı en büyük olanlardan birisi olan Master Chef Esra Kimdir ? Tüm yarışmacıların Esra abla diye çağırdığı yarışmacı 1977 doğumludur ve 41 yaşındadır. Master Chef Esra, Beden Eğitimi Öğretmenidir

Master Chef Esra Kimdir ?

Master Chef Esra Kim ? Öncelikle Master Chef Esra soyadı Aydoğdu. Esra Aydoğdu daha önce Gardırop Savaşları, Yemekteyiz gibi programlarla ekrana gelen ve tv dünyasına yabancı olmayan bir yarışmacı.  Master Chef Esra instagram hesabı üzerinden kendini Sporcu,Antrenör,Eğitmen olarak tanımlıyor. Müzik, Tasarım, Dekorasyon ve Yemek ise başlıca hobileri olarak belirtmiş.

Master Chef Türkiye programında 5. haftasını tamamlayan Esra, 9. bölümde arkadaşlarından 3 oy alarak elenme adayı oldu.  Takım oyununda yaptığı yemek olan turta içerisine dereotu koyan Esra jüri üyeleri tarafından ağır şekilde eleştirildi. Süslemek için koyduğunu belirtsede Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya tarafından sert çıkılan Masterchef Esra elenme adayı olmasının üzüntüsünü de yaşadı. 2 elenme adayı ise Master Chef Zeynep oldu.  Bakalım Esra, 30 Eylül’de yayınlanacak programda diğer elenme adayları arasından kurtulabilecek ve yarışmaya devam edebilecek mi ?

Bildiğiniz gibi yarınki programda kaybeden takımdan 2 kişi daha elenme adayı olacak ve Esra ve Zeynep ile birlikte bir oyuna çıkacaklar. Jürilerin verdiği görevi en iyi yerine getirenler yarışmaya devam ederken jürilerin beğenmediği yarışmacı ise elenmiş olacak ve Master Chef olma hayallari bitecek.

Master Chef Esra Kim ? Esra Kimdir ? (1 Yorum)